«Бути єдиною командою»: мер Кременчука зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу міста

Переможцям конкурсу було вручено нагороди.

Сьогодні  17 грудня міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу міста Кременчука, які стали переможцями конкурсу «Кращий експортер року».

Вітаючи учасників зустрічі, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що останні статистичні показники діяльності підприємств малого та середнього бізнесу  Кременчука засвідчують прогрес  у їх розвитку, який позитивно впливає на  динаміку місцевої та національної економіки.

Керівник міста наголосив, що міська влада та місцевий товаровиробник мають бути єдиною командою, а діяльність кожного члена цієї команди  повинна перш за все  впливати на створення додаткових робочих місць на кременчуцькому ринку праці, зростання валового доходу підприємств і забезпечення стабільних надходжень до міського бюджету, видатки якого спрямовуватимуться на розвиток міста вцілому.

Разом із тим  Віталій Малецький підкреслив, що для всіх місцевих підприємств міська влада  має бути сервісно-інформаційним центром, який допомагатиме їм вирішувати проблеми місцевого рівня. Як приклад такої командної співпраці Віталій Малецький назвав роботу інформаційного центру, створеного на базі КП «Кременчукінвест» у співпраці з міською влади  за фінансової підтримки проекту ПРОМІС . Цей інформаційний ресурс має інструментарії, необхідні для налагоджування  комунікації між підприємцями різних країн, пошуку варіантів для  експорту та імпорту товарів, тощо.

Зі свого боку міський голова Віталій Малецький пообіцяв і надалі підтримувати місцевого товаровиробника, а також  подякував колективам малого та середнього бізнесу Кременчука за їх внесок у розбудову нашого міста, за те, що, освоюючи нові внутрішні та зовнішні ринки, вони роблять промоції Кременчуку.

У рамках зустрічі було вручено нагороди переможцям конкурсу «Кращий експортер року», якими стали ТОВ «Фабрика Рукавних фільтрів», «НВФ «Техвагонмаш»» і ПП «Виробничо-торговельна компанія «Лукас»».

Участь у зустрічі взяли директор ТОВ «Фабрика Рукавних фільтрів» Олександр Ярошенко, начальник відділу маркетингу «НВФ «Техвагонмаш»» Іван Шалаєвський, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ПП «Виробничо-торговельна компанія «Лукас»» Кіра Булік, директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут, член Наглядової Ради ГО «Спілка малих і середніх експортерів» Віталій Мякінін.

 

Все по темі: зустріч з представниками малого та середнього бізнесу  Кременчук  мер міста 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин