Кременчуцька ялинка засяяла яскравими вогнями (ФОТО)

Поспішайте на свято: кременчуцька ялинка засяяла яскравими вогнями
Фото.
Сьогодні, 19 грудня у чарівний День Святого Миколая головна ялинка Кременчука засяяла яскравими вогнями, а разом із нею і Новорічне містечко. На таку красу важко не поглянути. Все сяє гірляндами, на сцені лунають пісні та розважальна програма, площею бігають ведмедики, тигренята, черепашки… Працюють торгові будиночки у яких можна придбати як сувенірну продукцію та цукерки, так і зігрівальні напої – від чаю до глінтвейну. А закусити – пиріжками, піцою або шашличком. Наприклад, різноманітні сувеніри (брелоки, подушечки, іграшки) коштують від 10 до 300 грн, різноманітні карамельки від 15 до 73 грн. а глінтвейн від 30 до 40 грн.
Біля сцені зібралися як дітлахи так і дорослі, а святкова атмосфера не змушує на себе чекати. Звідусіль тільки і чути здивування та захоплення того як можна було творити таку красу.
А до резиденції Святого Миколая вишикувалася неймовірна черга, адже кожен із дітлахів хоче встигнути загадати йому своє бажання та отримати бажані подаруночки.
Святкування тривають, тож сидіти вдома не варто, краще поспішити до ялинки, аби насолодитися святом та святковою програмою.

 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин