Астрологiчний прогноз на 24-30 грудня

ОВЕН

На початку тижня успiх чекає вас на дiлових зустрiчах i при обговореннi угод. Щоб завершити всi справи до свят, вам доведеться багато працювати, зате з`явиться можливiсть проявити всi кращi якостi: розум, завзятiсть, посидючiсть i незвичайнi органiзаторськi здiбностi. Ближче до вихiдних вам доведеться зустрiчатися з вередливими партнерами або друзями. Зiрки радять уникати маячні, агресивностi та самовпевненостi, як у власних дiях, так i з боку оточуючих.

ТЕЛЕЦЬ

Старий рiк був хорошим роком, але вiн емоцiйно вимотав вас, тому новий рiк краще зустрiти в комфортнiй, камернiй обстановцi з приємними для вас людьми. Отже, вам потрiбно гарненько пiдготувати такий вечiр. Робота займе досить багато часу, але не стане пріоритетом. Своєю енергiйнiстю й активнiстю ви зможете змiцнити свої позицiї.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ви здатнi вирiшити тi завдання, якi для iнших здаються надскладними. Намагайтеся не присвячувати майже весь свiй час роботi, розплануйте тиждень з урахуванням особистого життя. Тим паче, що у вас починається смуга везiння. Схоже, у вас у розпалi пристрасний роман. I ваш партнер радуватиме i надихатиме вас. Чекайте вiд нього приємних подарункiв до свята. Властивi вам завзятiсть, креативнiсть i працьовитiсть принесуть вiдчутнi плоди.

РАК

У понедiлок краще промовчати, це позбавить вас вiд сварок. У вiвторок ви можете зiткнутися з рiзного роду бюрократичними проблемами, проте зможете їх швидко вирiшити. У вихiднi вiдпочивайте, розважайтеся, оскiльки це у вас чудово вийде. Готуйтесь до свят зi спокiйною душею.

ЛЕВ

На початку тижня є вiрогiднiсть, що вашi плани не збігатимуться з планами вашого начальства. Якщо у вас немає сил обурюватися, то краще змiнити і начальника, i роботу. В середу пригадайте приказку «Цiкавiсть погубила кiшку» i намагайтесь не втручатися в чужi справи. У суботу не варто надто азартно купувати подарунки собi i близьким, можна придбати багато непотрiбного.

ДIВА

Вiдпочивайте, поки є можливiсть. Можливостi немає? Тодi майте на увазi, що у тих, кому доведеться працювати, шкутильгатиме дисциплiна. Вам украй важко буде зосередитися на поточних справах, а вже про новi проекти i говорити не слід. Не варто зараз зациклюватися i на сiмейних проблемах, спроба з`ясування стосункiв не тiльки не прояснить ситуацiю, але й гарантує скандал.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня ви можете дуже захопитися складанням стратегiчних планiв, краще зайнятися вирiшенням проблем. Вiвторок – не найкращий час, щоб намагатися прискорити робочi процеси. Наступний тиждень буде повний передсвятковими турботами i тривогами. Не дозволяйте безпiдставним думкам i сумнiвам турбувати вас, перш нiж вiрити чуткам, спробуйте з`ясувати їх джерело.

СКОРПIОН

У вас усе гаразд. Просто насолоджуйтесь моментом. Можна буде реалiзувати свої задуми. На роботi у вас складатиметься творча i радiсна атмосфера. Все виходитиме з мiнiмальними витратами сил i ресурсiв. Завдяки гарному настрою, ви дуже багатьом зможете допомогти, пiдтримавши в скрутну хвилину. Пiдготовка до свята триває у вас повним ходом.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня може вiдбутися перехiд до нового, сприятливого для вас життєвого циклу. Загостриться iнтуїцiя, вам навiть може наснитися вiщий сон. Проте ви з бiльшим успiхом вирiшуватимете чужi проблеми, нiж свої власнi – ось ними i займiться. Не варто слiпо довiряти думцi iнших людей, навiть якщо вони є для вас авторитетом. Самi вирiшуйте, як вам зустрiчати новий рiк.

КОЗЕРIГ

Цього тижня у вас може зрости iнтерес до всього, що вас оточує. Велика вiрогiднiсть того, що ви зможете вiрно оцiнити своє мiсце в життi i навiть зрозумiти, що в ньому важливо, а що нi. Можливе втiлення в реальнiсть найбiльш зухвалих i честолюбних бажань. Якщо не лiнуватиметесь, є можливiсть злетiти вгору кар`єрними сходами. Пам`ятайте, що настає чарiвна пора зимових свят.

ВОДОЛIЙ

Ситуацiя, яка складеться цього тижня, може спровокувати вас на суперечку з колегами. Якщо цього не уникнути, спробуйте фiлософськи поставитись до цого i перетворити суперечку на захоплюючу бесiду. Наприкiнцi тижня вам просто необхiдно менше працювати i бiльше часу придiляти пiдготовцi до свят.

РИБИ

Цього тижня вiдчуття власної значущостi виникне не на порожньому мiсцi. Отже, зiрки рекомендують використати цей плiдний перiод сповна. Успiх у справах може багато в чому залежати вiд ваших органiзаторських здiбностей, хоча навряд чи обiйдеться без конкурентної боротьби. Звичний iмiдж потребуватиме певної корекцiї. Перешкоди i проблеми, якi можуть торкнутися вас на початку тижня, не повиннi засмучувати. До вихiдних усе налагодиться.

Все по темі: віщування  поради  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин