Кому не дадуть субсидії у 2019

Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що безробітні у великих містах не отримають субсидії.

– Ми використовуємо легальні джерела інформації щодо доходів громадян. В першу чергу,  Державну фіскальну службу. Так ми отримуємо інформацію про доходи людини, вони і враховуються при нарахуванні субсидії. Так 923 тис. домогосподарств у минулому році показали нульовий дохід, проте вони ж якось живуть? Значить у них доходи є, але ці доходи не бачить ДФС, – розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

Переважна частина людей, які вказали нульові доходи, проживає у великих містах, а менша – у сільській місцевості, де рівень безробіття втричі більший.

– Якщо людина з великого міста приходить до нас та стверджує, що в неї немає роботи, то у нас є до неї запитання. Тому якщо людина живе у великому місті і не працює, то субсидія їй призначається у тому випадку, якщо вона хвора, що підтверджується відповідними довідками, або вона не працевлаштована з об’єктивних причин та знаходиться на обліку у Центрі зайнятості, – зазначив міністр.

За його словами, вимоги до отримання субсидії у сільській місцевості будуть нижчими, ніж у містах. Це пов’язано з тим, що у селах набагато вищий рівень безробіття, а доходи мізерні.

– Ми робимо, аби люди, які офіційно працюють та платять податки були у кращому становищі, ніж ті хто працює в тіні, – підсумував Рева.

Все по темі: субсидії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин