У Кременчуці на одну «Матір-героїню» може стати більше

З 2017 року у Кременчуці 78 багатодітним жінкам було присвоєне почесне звання України «Мати – героїня».  

На розгляд наступної сесії Кременчуцької міської ради буде винесене питання про затвердження кандидатури кременчужанки  Ірини Стеценко щодо присвоєння їй почесного звання України  «Мати-героїня».

Таке рішення ухвалили  на засіданні комісії, яке відбулося під головуванням начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Наталі Заводчикової. Кременчужанка виростила та виховала 6 дітей, допомогла та продовжує допомагати їм зайняти гідне місце в суспільстві.

За інформацією  Наталі Заводчикової, з 2017 року у Кременчуці 78 багатодітним жінкам було присвоєне почесне звання України «Мати – героїня».

Для довідки: почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам,   які   народили  та  виховали  до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей,  у  тому  числі  дітей, усиновлених  у  встановленому  законодавством порядку,  враховуючи вагомий особистий внесок у  виховання  дітей у сім’ї, створення сприятливих  умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей,  формування  високих  духовних  і  моральних  якостей.

Відповідно до Закону України від 16.03.2000 року  «Про державні нагороди України» особі, удостоєній почесного звання, вручається нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка, а також виплачується одноразова винагорода, сума якої обчислюється  відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне  звання України «Мати-героїня», у десятикратному розмірі прожиткового  мінімуму,  встановленого  для працездатних осіб. А також забезпечується іншими пільгами, передбаченими чинним законодавством.

 

 

Все по темі: «Матір-героїня»  Кременчук  стане більше 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин