Кременчуцькі школярі взяли участь у кулінарному конкурсі

Українсько-польський кулінарний конкурс відбувся на базі Кременчуцької школи №19.

Напередодні  Різдва за Григоріанським календарем в школі № 19 відбувся конкурс польської кухні «Смак Польщі», в якому взяли участь 4 команди -Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №19, Кременчуцький НВК №2, Недогарський ліцей, Кременчуцька філія представництва Вищої школи господарки в Бидгощі.

Про це повідомляє Департамент освіти Кременчука на своєму сайті.

Присутні дізналися про польську національну кухню, про різницю в святкуванні польського та українського Різдва від викладача польської мови Кременчуцької філії представництва Вищої школи господарки в Бидгощі Сергія Гайдука. Польська національна кухня досить різноманітна та оригінальна. Але конкурсанти, в першу чергу, звертали увагу на страви різдвяні, бо Польща, більшість громадян якої є католиками, 25 грудня святкує Різдво Христове.

При оцінюванні враховувалися рівень складності приготування, оригінальність подачі, відеопрезентація, розкриття історії страви та її значення на свята.

Під час конкурсу НВК №2 запропонувала польські вареники з капустою, Недогарський ліцей порадував присутніх сирним пирогом, поляки презентували глядачам польський грибний суп, а ЗОШ № 19 здивувала глядачів та журі аж двома стравами – ставропольським пряником, який подають на різдвяний католицький стіл, та кольоровим печивом із побажаннями.Презентації страв супроводжувались піснями на польській мові та польськими танцями.

Оголосив результати та вручив подарунки учасникам голова журі Докучаєв О.А. – директор представництва Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy.

Місця в кулінарному змаганні розподілилися таким чином:

– у номінації “Найскладніше виконання страви” перемогла команда ЗОШ №19;

– у номінації “Найкраща командна робота” перемогла команда Кременчуцької філії представництва Вищої школи господарки в Бидгощі;

– у номінації “Найкращий дубль” перемогла команда Недогарського ліцею;

– у номінації “Найкраща сервіровка” перемогла команда КНВК №2.
Конкурс пройшов у теплій атмосфері та подарував присутнім позитивні емоції й гарний настрій.

 

 

Все по темі: Кременчук  кулінарний конкурс  школярі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин