РФ у відповідь забороняє в’їзд чоловікам з України

Росія не пускає чоловіків, які є громадянами України, на свою територію, про це повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал. За час заборони на в’їзд в Україну чоловікам з російським громадянством, українські стражі кордону завернули 600 росіян, а РФ – кілька десятків українців у відповідь.

Керівник ДПСУ в інтерв’ю UATV 3 грудня спростував дані про відсутність «дзеркальних» заборон з боку РФ.

«У перші дні на спільно охоронюваних кордонах з Російською Федерацією ми бачили повернення наших людей без пояснення причин. Це були групи до 40-50 чоловік, які не могли проїхати… В основному це чоловіки. Сьогодні з ранку було не пропущено близько 40 осіб – і тільки одна з них жінка, решта чоловіки», – пояснив Цигикал.

Втім, Україна також може не впускати жінок із Росії.

«Люди, яких ми не пропускаємо – це, як правило, люди, які не можуть пояснити мету свого приїзду в Україну; або це люди, за якими вже є заборони (на в’їзд – ред.), можливо відвідували Крим раніше; або це люди, які мають прострочені терміни перебування на території України… Жінка теж може бути завербована, може нести якусь загрозу. Ми здійснюємо опитування…Якщо бачимо, що…вона не може пояснити мету приїзду – ми теж не пропускаємо. Але, як правило, це одиниці», – зазначив Цигикал.

Нагадаємо, що у зв’язку з воєнним станом, викликаним захопленням Росією українських військових і кораблів у Чорному морі, Україна заборонила в’їзд російським чоловікам від 16 до 60 років. Однак, українські прикордонники розповіли про винятки з правил для громадян РФ. Україна також обмежила в’їзд іноземців в ОРДЛО.

Раніше у МЗС РФ розповіли, що Росія не заборонятиме в’їзд українцям у відповідь на аналогічну заборону України, адже це призведе «до колапсу». Але РФ порушила власну заяву і не пускає українців на кордоні.

Все по темі: в’їзд  забороняє  РФ  чоловіки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин