#ЧужихДітейНеБуває: полтавці цікавляться новаціями законодавства

Новації закріплені у другому пакеті законів #ЧужихДітейНеБуває передбачають значні санкції.

До Головного територіального управління юстиції у Полтавській області постійно звертаються полтавці за фаховою юридичною допомогою. У перший робочий день нового року до ГТУЮ звернулися громадяни   за правовим роз’ясненням особливостей законів #ЧужихДітейНеБуває. Їх цікавили питання нарахування пені на суми боргу та застосування обмежень.

Про це пвоідмоляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

Новації закріплені у другому пакеті законів #ЧужихДітейНеБуває передбачають значні санкції. Так, якщо заборгованість із виплати аліментів перевищує один рік, на суму боргу нараховується пеня в 20%. Якщо заборгованість перевищить 2 роки – переплата сягне 30%. А тим, хто не платить 3 роки й більше, доведеться заплатити додаткові 50% від суми боргу. Збільшився і мінімальний рівень фінансової підтримки дітей до прожиткового мінімуму. У разі заборгованості по сплаті аліментів понад 4 місяці Законом встановлено можливість накладення обмежень на неплатників аліментів щодо виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю, полювання, участі у прийнятті рішення про виїзд дитини за кордон, а також недопущення відчуження майна та автоматизований арешт коштів боржника. Вказані обмеження застосовуються тимчасово до погашення боржником суми у повному обсязі.

Підстава для застосування обмежень – постанова державного виконавця. Саме винесення постанов про обмеження найдієвіше впливають на неплатників. Варто зазначити, що тих батьків, які  все ж  не поспішають сплачувати заборговані аліменти притягують до виконання суспільно корисних робіт. У Полтавській області винесено понад 120 таких постанов.

«Закони #ЧужихДітейНеБуває запроваджують систему стимуляції батьків сумлінно виконувати свої обов’язки та вкладати кошти у розвиток власних дітей. Загалом, лише на Полтавщині з початку 2018 року стягнуто близько 280 млн грн аліментів», – наголосила перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак.

 

 

 

 

Все по темі: «#ЧужихДітейНеБуває»  новації законодавства  Полтавці 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Липня, 2019 Середа
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин