До уваги кременчуцьких старшокласників! Відсьогодні розпочата реєстрація на пробне ЗНО

Вона триватиме до 31 січня.

Сьогодні, 8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Про це повідомляється на сайті освіта.ua.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Для Кременчука регіональним центром оцінювання якості освіти є Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної  реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зарахованіяк оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі вконкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

 

Все по темі: Кременчук  пробне ЗНО  реєстрація розпочата 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин