Перевтілювати старі речі у нові навчали жінок в Крюківському терцентрі

Жінки опановували прийоми декорування одягу.

04 січня в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крюківського району ДСЗН та ПАТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області пройшло засідання клубу «Азбука моди» на тему: «Нове життя старих речей».

Про це повідомляється на сторінці Департаменту соціального захисту в «Фейсбук».

Керівник клубу Ірина Жучкова вважає, що переробляти старі речі – це не ознака бідності або поганого тону, а особливий вид мистецтва. Замість того, щоб річ просто займала місце в шафі або в комоді, з неї можна зробити щось дійсно корисне.

Жінки опановували прийоми декорування одягу. Один із них – вишивка, під час якої майстрині чудово поєднували різні матеріали – бісер, намистини, стрази, тасьму та кольорові нитки, надаючи одягу оригінальності і святковості. Дуже уважно та старанно жінки працювали з бісером: хто виплітав смужку, хто – прикрашав плаття квіточкою, або розшивав кофтину, яка давно вийшла з моди.

«Дійсно, займаючись таким видом рукоділля, члени клубу не тільки приємно провели час, а й створили оригінальні вироби для себе чи своїх близьких», – йдеться в повідмоленні.

Все по темі: "Азбука моди"  жінки  Крюківський терцентр 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин