Кременчуцькі діти-сироти без житла не залишаться: депутати підтримали рішення про виділення коштів

Їх буде виділено із місцевого бюджету.

У Кременчуці сьогодні, 9 січня на позчарговому засіданні сесії Кременчуцької міськради депутатами було розгялнуто питання про виділеня коштів з міського бюджету на придбання 2 квартир дітям-сиротам.

Під час обговорення питання міський голова Віталій Малецький зазначив, що у минулому році 9 дітей-сиріт були забезпечені власним житлом, придбаним на умовах державного фінансування в рамках державної житлової програми.

Зазначивши, що для ще двох осіб з числа дітей сиріт кошти державної субвенції  до міста надійшли у останні дні 2018 року відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА Валерія Головка щодо збільшення обсягу державної субвенції  на виконання державної програми.

Керівник міста відмітив, що відповідними міськими службами були  оперативно відібрані квартири на ринку нерухомості Кременчука, проведені всі необхідні процедури щодо їх  купівлі-продажу, сплачено нотаріальні послуги за оформлення правовстановчих документів на житло. Залишилося лише перерахувати кошти державної субвенції колишнім власникам житла.   Але  28 грудня  о 23:15 год.  від Державної казначейської служби України в місті Кременчуці надійшла інформація про те, що кошти за оплату нотаріальних послуг у сумі 17 370,00 грн надійшли до отримувача, а кошти за продаж квартир попереднім власникам у сумі 750 800,00 грн були повернуті Ощадним банком України без зазначення причини повернення. У результаті вищезазначених обставин в Кременчуці на сьогоднішній день 2 особи з числа дітей-сиріт залишилися без власного житла.

Продовжуючи окреслювати ситуацію, міський голова підкреслив, що відтерміновувати прийняття рішення по даному питанню не є можливим, бо  вже в лютому місяці у зв’язку з віком ці 2 дітей-сиріт не зможуть стати учасниками державної житлової програми та у подальшому  позбавляться можливості отримати власне житло на пільгових засадах.  Тому виникла необхідність зібрання позачергового засідання сесії міської ради, щоб вирішити дану проблему та виділити кошти  з міського бюджету  для розрахунку з продавцями квартир.

Проектом рішення сесії міської ради запропоновано виділити головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області кошти в сумі 754 800 грн для проведення розрахунків із продавцями по двом житловим об’єктам.

Рішення по даному питанню депутатами міської ради було підтримано. Окрім того, наразі листи з проханням допомогти розібратися в ситуації та пошуку шляхів повернення суми держсубвенції до міста направлені до вищих органів влади.

 

Все по темі: виділння коштів на квартири  діти-сироти  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин