Насувається негода: у Кременчуці замість самоскиду хочуть придбати паливо та посипочні матеріалі

А також перерозподілити кошти.

У Кременчуці сьогодні, 9 січня на позачерговій сесії Кременчуцької міськради директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик виступив із додатковим питання.

Він повідомив, що у найближчі три дні прогнозується погіршення погодних умов. А саме, снігопади, перехід снігу у дощ, налипання мокрого снігу ожеледь, сильні пориви вітри, поріг снігового покрову понад 20 см. Зазначивши, що все це може негативно вплинути на роботу міського господарства, роботу комунальних служб та енергозабезпечення міста в цілому.

«Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій по території Кременчука виникла нагальна необхідність винайти можливість додатково профінансувати комунальні підприємства на придбання паливо-мастильних матеріалів саме для виконання робіт по розчищенню автошляхів, внутрішньо будинкових, внутрішньо квартальних територій, вулиць приватного сектору, а також на часткове придбання протиожеледної суміші, солі для оброблення автошляхів. Тож я пропоную внесення змін до програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2019 рік в розрізі виділення 1113,40 грн комунальним підприємствам на придбання паливо-мастильних матеріалів», – говорить Іван Москалик.

Також він більш детально роз’яснив, що зокрема 354, 515 тис грн для комунального підприємства «Благоустрій Кременчука», 116,40 тис грн – для КП «Теплоенерго», К П «Кремнчукводоканал» – 172 тисяч 500 гривень, ШРБУ – 428,735 тис грн, СКРП – 41 тис 250 тис грн. А також 286,960 тис грн на закупку солі для КАТП-1628 .

Окрім цього Іван Москалик запропонував змінити 1400 грн, які на початку року були передбачені на придбання автосамоскиду для КП ШРБУ на придбання паливо-мастильних матеріалів та придбання солі.

Все по темі: ДЕпартамент ЖКГ Кременчука  негода  перерозподіл коштів 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
25 Лютого, 2020 Вівторок
більше новин