Розмір грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки збільшився

Тепер вона становить 524 грн.

Відповідно до законодавства України особи з інвалідністю внаслідок війни, особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особи з інвалідністю з дитинства мають право на одержання грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.

Про це повідомляє пре-служба міськради.

Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом про Державний бюджет на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

Так, в 2019 році, в зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму середня вартість путівки для виплати компенсації збільшилась та становить 524 грн.

Нагадуємо, що грошова компенсація виплачується:

– Особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю, зазначеним у статті 6-2 Закону України “Про жертви нацистських переслідувань” – за місцем перебування на обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань. Грошова компенсація у 2019 році виплачуватиметься у таких розмірах: особам з інвалідністю I і II групи – 524 грн; особам з інвалідністю III групи – 393 грн.

– Особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства – за місцем перебування на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу. Грошова компенсація за путівку нараховується і виплачується в таких розмірах (округлених до однієї гривні): особам з інвалідністю I та II групи – 393 грн, III групи – 262 грн.

За більш детальною інформацією з питання виплати грошової компенсації осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І.Приходька, 90, тел. 6-21-95, та осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: пр. Свободи, 66, тел. 75-86-82.

 

Все по темі: грошова компенсація  змість канаторно-курортних путівок  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин