Полтавськими аліментниками сплачно майже 2 млн грн штрафів

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу поаліментах.

Завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває протягом 2018 року на користь дітей Полтавщини стягнуто понад 287 млн грн аліментів.

Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів –один з пріоритетних напрямків роботи юстиції Полтавщини. Закони #ЧужихДітейНеБуває надали виконавцям чималоефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому протягом 2018 рокудержавними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів на користь дітей. Для порівняння: 2017 року було стягнуто 171 млнгрн, що у 1,5 раза менше ніж у 2018 році», – зазначив Олег Тимченко.

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу поаліментах.

«На кінець 2018 року на виконанні в органах державної виконавчої служби перебувало 2390 виконавчих проваджень за якими боржники мають заборгованість понад один, два чи три роки. Державними виконавцями винесені відповідні постанови про накладення штрафу у розмірі 20, 30 та 50 відсотків від суми  в залежності від терміну заборгованості», – розповів очільник юстиції.

Боржниками Полтавщини виконано 102 постанови про накладення штрафу та на користь дітей перераховано майже 2 млн грн штрафних санкцій. Звертаємо увагу, що ці кошти не зараховуються як погашення заборгованості по аліментах та є власністю дитини.

Все по темі: боржники  Полтавщина  стягнення аліментів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин