Які норми застосовуються при розрахунку субсидії

У разі встановлення лічильників на холодне та гаряче водопостачання оплата за житлово-комунальні послуги буде здійснюватися за фактично спожиті послуги.Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» встановлені єдині для всієї України соціальні нормативи споживання холодної і гарячої води, водовідведення, вивезення побутових відходів відповідно до яких призначається житлова субсидія.

Інформація розміщена на сайті прес-служби міськради.

Визначено, що для користування послугами з централізованого постачання холодної води соціальний норматив становить 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води; для користування послугами з централізованого водовідведення – 4 куб. метри на одну особу на місяць, для користування послугами з централізованого постачання гарячої води – 1,6 куб. метра на одну особу на місяць.

Разом з цим, комунальними підприємствами нарахування плати за спожиті послуги централізованого водопостачання і водовідведення застосовуються норми, затверджені органами місцевого самоврядування, так по місту норма на гаряче водопостачання 3,15 куб.м. на одну особу, норма на холодне водопостачання 7,35 куб.м. на одну особу, норма водовідведення 10,5 куб.м. на одну особу, які є більшими ніж ті, на які призначається субсидія. Тому отримувачі субсидії, в квартирі яких не встановлені лічильники на холодне та гаряче водопостачання, будуть сплачувати обов’язкову частку платежу, яка зазначена в повідомленні про призначення субсидії, а також доплачувати різницю між нарахуваннями за комунальні послуги.

У разі встановлення лічильників на холодне та гаряче водопостачання оплата за житлово-комунальні послуги буде здійснюватися за фактично спожиті послуги.

 

Все по темі: застосування норм  Кременчук  розрахунок субсидії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин