Кременчуцька податкова за минулий рік надала понад 52 тис. адміністративних послуг

Протягом минулого року кременчужани найбільше користувалися послугою з видачі картки платника податків.

На сьогодні здійснення сервісного обслуговування платників податків є основним завданням держаних податкових інспекцій, які входять до складу відокремленого управління. Центрами обслуговування платників (ЦОП) надається комплекс адміністративних, консультативних, інформаційних послуг,  здійснюється прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції.

Про це повідомляє Кременчуцьке   управління Головного управління ДФС у Полтавській області.

В ЦОП створені умови для доступу жителів регіону до всього спектру адміністративних послуг, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби. У Центрах обслуговування платників можна отримати 17 адміністративних послуг. Крім того, створені умови для приймання заяв (документів) на отримання 13 адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням ДФС в області.

Протягом 2018 року в Центрах обслуговування  платників  Кременчуцького управління ( 5 ЦОП)  надано 52 332 адміністративні послуги.

Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі картки платника податків –  22 424 звернення (43 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг).

Друге місце за популярністю припадає на послугу «Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». За 2018 рік видано понад  10 тисяч довідок.

Частими клієнтами Центрів обслуговування платників є платники єдиного податку. За минулий рік зареєстровано 3038 платників єдиного податку та за заявами  платників видано 4615 витягів з реєстру платників єдиного податку. За реєстрацією книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платниками єдиного податку звернулося 3031 «спрощенець».

За послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій звернулося 568 платників. Фахівцями ЦОП зареєстровано 586 розрахункових книг та 4044 книги обліку розрахункових операцій.

В ЦОП платники отримали 2151 довідку про відсутність податкового боргу. Опрацьовано 315 звернень на видачу довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи та 129 звернень на видачу довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання та 321 звернення на підтвердження статусу податкового резидента України.

Також в ЦОП здійснюється приймання звітності, поданої на паперових носіях – за рік прийнято майже 67 тисяч податкових звітів на паперових носіях.

Окрім адміністративних послуг в ЦОП платники отримують усні консультативні та інформаційні послугу щодо системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС тощо.

Все по темі: Кременчук  податкова. адміністративні послуги 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин