Послугу з компенсаційної виплати кременчужани можуть замовити в ЦНАПі

Щомісячна компенсаційна виплата призначається управліннями соціального захисту населення непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Із  14 січня 2019 року кременчуцький ЦНАП розширює спектр соціальних послуг.

Про це повідомляє ЦНАП Кременчука на своїй сторінці в «Фейсбук».

Тепер послуги «Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги» можна замовляти у ЦНАП та користуватися такими перевагами як: 

електронна черга (на точно призначений день і час), 

6 днів на тиждень без обідньої перерви (а у вівторок і четвер — до восьмої вечора), 

смс – інформування про готовність результату, 

інформація про послуги на сайті cnap-kremen.gov.ua тощо.

Щомісячна компенсаційна виплата призначається управліннями соціального захисту населення непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами). Така допомога призначається за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги. З переліком необхідний документів, порядком і способом подання, строками отримання послуги можна ознайомитися на сайті ЦНАП cnap-kremen.gov.ua у відповідних інформаційних картках.

Детальну інформацію з питань оформлення послуги «Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги», а також усіх соціальних допомог, гарантованих державою, мешканці міста можуть отримати в уповноважених представників управлінь соціального захисту населення у приміщенні головного офісу ЦНАП (вул. Гагаріна, 14) каб.15 у понеділок та четвер з 8.00 до 12.00.

 

Все по темі: компенсаційна виплата  послуга  ЦНАП Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин