У стінах Молодіжного парламенту Кременчука дізналися про проект «Відродження нації»

Молодіжному парламенту подаровано збірку друкованих матеріалів «100 облич Української революції» та інформаційний довідник з історії Української революції.

Сьогодні, 15 січня у стінах Молодіжного парламенту Кременчука зібралися школярі та студенти аби дізнатися про проект «Відродження нації». Лекція проходила в неформальній обстановці і була більш схожою на дискусію.

Про це повідомляє учасник ГО «Об’єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука» Павло Саліков. За його словами, в рамках програми дана зустріч була 10.

У рамках цього проекту доцент КрНУ імені Остроградського В.І. Маслак провів для присутніх тренінг за темою «100 років Української революції». На якому подарував Молодіжному парламенту збірку друкованих матеріалів «100 облич Української революції» та інформаційний довідник з історії Української революції. Вони будуть знаходитися у вільному доступі, тож кожен бажаючий зможе їх переглянути. Проект організований ГО «Об’єднанням учасників та ветеранів АТО Кременчука» та Міською владою.

Все по темі: "Відродження нації"  Кременчук  проект 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин