Вітаємо дворазову чемпіонку Тетяну Білик з Днем народження

Тетяна тренується вже 12 років. Незважаючи на серйозні вади розвитку дівчина досягла неабияких успіхів у спорті.

Сьогодні, 17 січня святкує свій 24-й день народження одна з провідних легкоатлеток Полтавської області та Спеціальної Олімпіади України,кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики у штовханні ядра,неодноразова призерка чемпіонатів та Кубків України з легкої атлетики серед паралімпійців у штовханні ядра змагального класу F-20 Тетяна Білик.

Про це повідомляється на сайті на сайті ariana.ucoz.ua.

Тетяна тренується вже 12 років. Незважаючи на серйозні вади розвитку дівчина досягла неабияких успіхів у спорті. Наразі Тетяна відвідує тренування 6 разів на тиждень. Як висловлюється старший тренер збірної області з легкої атлетики,ЗТУ з Полтави Людмила Циганко: «Дівчина просте живе на стадіонах,в спортивних та тренажерних залах».

12-13 січня 2019 року у смт. Гребінка відбувся особисто-командний чемпіонат Полтавської  області з легкої атлетики серед дорослих,юніорів та молоді в закритих приміщеннях.

Тетяна також взяла участь у цих змаганнях завдяки спонсорській допомозі приватного підприємця Андрія Бардіна. Штовхнув ядро на 9,53 м вона вдруге стала чемпіонкою Полтавської області з легкої атлетики серед дорослих в закритих приміщеннях. Таке не вдавалося жодному спортсмену Спеціальної Олімпіади України в Полтавській області у всіх видах спорту.

«Тому ми бажаємо Тетяні в цей святковий для неї день вийти у спорті на міжнародну арену,особистого щастя та міцного здоров’я!», – йдеться в повідомленні.

 

Все по темі: День Народження  Полтавська область  провідна легкоатлетка Тетяна Білик 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
31 Березня, 2020 Вівторок
більше новин