Хрещення Господнє: де купатимуться кременчужани

Цього року, враховуючи досвід минулих років, кількість місць для хрещенських купань вирішено збільшити. Водохреща проходитиме на Дніпрі та Сухому Кагамлику.

Традиційно 19 січня освячення води і богослужіння пройдуть у районі річкового вокзалу. А також у районі Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято-Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик, поблизу кафе «Івушки» (на Молодіжному) та неподалік рятувально-водолазної станції (на Дніпрі).

Духовенство та віруючі православної церкви України пройдуть Хресною ходою від Свято-Миколаївського кафедрального собору до Річкового вокзалу. Початок ходи заплановоно на 12:30. Учасники Хресної ходи рухатимуться вулицею 29 вересня, сквером імені Олега Бабаєва, вулицею Соборною, площею Перемоги, вулицею Генерала Жадова і вийдуть на Першотравневу в районі Річкового вокзалу. О 13.00 завершиться хода Великим водосвяттям на річці Дніпро.
Освячення води проходитиме поблизу річкового вокзалу і розпочнеться о 10.00; біля Свято-Преображенського собору (р. Сухий Кагамлик) – з 08.00 до 16.00; біля Свято-Варваринської церкви (в районі човнової станції «Демурівка») – з 10.00 до 14.00.

Усі ці місця масового купання напередодні великого православного свята будуть спеціально підготовлені до прийому бажаючих зануритися в Хрещенські води. Самі купання відбуватимуться під наглядом медиків, водолазів, рятувальників і правоохоронців.

У день свята Водохреща в місцях масового перебування людей та хрещенських купань будуть установлені намети для перевдягання людей та обігріву. Рятувальники чергуватимуть біля всіх місць проведення Хрещенських Молебнів.
Кременчужанам нагадують, що купання у необладнаних місцях є неприпустимим. Купання дітей без нагляду дорослих заборонено взагалі. Крім цього, не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. Під час групового купання у воді мають перебувати максимум троє.

Все по темі: Водохреще  свято 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин