Нові правила: YouTube заборонив небезпечні для життя Пранк і гри

Належний до компанії Google відеохостинг заявив, що виступає проти подібного контенту.

Відеохостинг YouTube ввів заборону на розміщення відеозаписів з небезпечними для життя і здоров’я або травмуючими психіку розіграшами, челендж, трюками і іграми.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Бі-бі-сі.

Рішення було прийнято в зв’язку зі зростаючою популярністю різних ігор і флешмобів, учасники яких повинні виконувати небезпечні завдання.

Ці дії вже призвели до смерті кількох людей, інші отримали каліцтва. Що належить компанії Google відеохостинг заявив, що виступає проти подібного контенту.

Особлива увага YouTube звертає на завдання в Tide Pod Сhallenge і Fire Challenge. У першому випадку користувачі прокушували капсули з рідиною для прання білизни, у другому – намагалися ненадовго підпалити себе. “Наші правила забороняють контент, який би небезпечну поведінку, яке може завдати серйозної шкоди здоров’ю”, – підкреслює компанія.

Серед іншого, відтепер заборонені Пранк, мета яких – переконати жертву розіграшу в тому, що вона знаходиться в небезпеці, хоча насправді це не так. При цьому на сайті відеохостингу йдеться, що на YouTube розміщено величезна кількість смішних відео з розіграшами, які дуже люблять глядачі. Однак політика YouTube завжди полягала в тому, щоб смішні відео не перетинали межу, за якою вони стають небезпечними, додає компанія. YouTube дала користувачам два місяці, щоб змінити контент відповідно до нових правил, однак експерти відзначають, що дотримуватися їх буде непросто, оскільки часто буває складно визначити, які з них дійсно можуть нанести шкоду, а які ні.

YouTube також заявляє, що не дозволить публікувати розіграші, які можуть привести до емоційного розладу у дітей і викликати психологічну травму. Компанія каже, що тісно співпрацює з дитячими психологами для того, щоб визначити, що саме може викликати психологічну травму дітям.

YouTube не опубліковане повний список подібних заборонених Пранк, але наводить приклад розіграшу, в якому дитину переконують, що його батьки померли.

За останній час був цілий ряд повідомлень про Пранк і трюках, які в кращому випадку були нерозсудливими, а часто – смертельно небезпечними.

У травні 20-річна Моналіза Перес зі штату Міннесота була засуджена до шести місяців ув’язнення після того, як вона випадково застрелила свого приятеля Педро Руїза. Пара вирішила зняти відероліков, на якому Перес стріляє в Руїза з пістолета через товсту книгу, вважаючи, що вона зупинить кулю. В результаті куля пробила книгу і потрапила Руїзу в груди. Поранення виявилося смертельним. За допомогою цього відеоролика пара хотіла підвищити популярність свого каналу на YouTube і залучити більше передплатників.

На початку січня 2019 року поліція американського штату Юта закликала жителів не водити автомобіль з зав’язаними очима, після того як в інтернеті поширилася гра, заснована на популярному фільмі жахів “Пташиний короб”. У цій картині героїня Сандри Буллок ходить з пов’язкою на очах, щоб не побачити духів, один вид яких змушує людей вчинити самогубство.

В рамках флешмобу 17-річна дівчина в місті Лейтон вела автомобіль із зав’язаними очима, виїхала на смугу зустрічного руху і врізалася в інший автомобіль.

В результаті ніхто не постраждав. У понеділок поліція Уельсу почала розслідування з приводу відеозапису на YouTube, на якій британський пранкери йде по залізничному полотну з зав’язаними очима, не звертаючи уваги на стукіт коліс поїзда, що наближається.

Все по темі: YouTube  заборона  небезпечні для життя пранк і відео 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин