Точна копія: позашлюбний син Арнольда Шварценеггера постав в образі свого молодого батька

 

У 1967 році Арнольд став наймолодшим в історії переможцем конкурсу культуристів «Містер Всесвіт». Він також є семиразовим володарем титулу «Містера Олімпія».

Яблуко від яблуні далеко не падає. Позашлюбний син голлівудського актора Арнольда Шварценеггера, який починав свою кар’єру в якості бодібілдера, вирішив показати, як він схожий на свого знаменитого батька. У своєму акаунті в Instagram 21-річний Джозеф Баена виклав серію фото, на яких він постає в образі Арнольда в молодості, копіюючи його пози з 1970-х років.

«Я бачу нового Термінатора», «Ось що значить гени», «Міні-Арнольд дозрів для Голлівуду» – писали в коментарях користувачі соцмережі.

Джозеф – син кінозірки від його колишньої економки Мілдред Баени, гватемалкі за походженням. Вона пропрацювала в сім’ї близько 20 років. Джозеф народився 2 жовтня 1997 року – через кілька днів після того, як дружина Арнольда Марія Шрайвер народила їх молодшого сина Крістофера. Шварценеггер говорить, що не відразу дізнався, що Мілдред народила дитину від нього. Лише коли хлопчикові виповнилося сім або вісім років, Арнольд помітив схожість між ними. Шварценеггер визнав дитину і взяв на себе фінансову відповідальність за нього. Його шлюб з Марією розпався після того, як піднявся галас в пресі. У травні 2011 року подружжя оголосило про розлучення.

Від тележурналістки Шрайвер у Шварценеггера є четверо дітей – 29-річна Кетрін, 27-річна Христина, 25-річний Патрік і 21-річний Крістофер.

Все по темі: Джозеф  син  Шварценеггер 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
13 Жовтня, 2019 Неділя
більше новин