Три плоди, які потрібно з’їдати щодня

Ці плоди містять речовини, що викликають відновлення тканин, складових міжхребцевих м’яких дисків. Також ці речовини роблять тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі ставати на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції. Спробуйте так зробити – ви не впізнаєте свій хребет.

Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок. Курага або урюк, тобто сушений абрикос, – криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси надають сприятливий вплив на серцевий м’яз. Завдяки вмісту калію курага – відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього «чудо-сухофрукта»: фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.
Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів із кишечника. Застосовується як народний засіб при лікуванні бронхіту.

Чорнослив благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт. Настій із чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж він корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А він ще і покращує зір.

Все по темі: корисні поради  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Липня, 2019 Понеділок
14 Липня, 2019 Неділя
13 Липня, 2019 Субота
більше новин