Названо продукти, які найчастіше підробляють в Україні

Експерти склали антирейтинг продуктів харчування, які підробляють найчастіше і попередили українців про небезпеку фальсифікатів. При цьому, найбільша кількість підробок – серед молочних продуктів.

1 місце в антирейтингу посіло згущене молоко. Глава Всеукраїнської асоціації захисту прав споживачів Максим Гончар на прес-конференції зазначив, що в ньому немає молочних жирів, зате є прострочений цукор, передає Голос.UA. За його словами, більше 60% згущеного молока – з хімічними домішками (зокрема жир немолочного походження, сахарин, аспартам і діоксид-титан). Останній елемент це барвник (Е-171), його додають, щоб хімічне згущене молоко з пальмовою олією мало натуральний, а не сірий колір. Замінники цукру можуть спричинити проблеми зі шкірою, жовчним міхуром і печінкою.

2 місце – вершкове масло. На ринку майже половина є фальсифікатом. Справжнє масло не може коштувати дешевше 42 гривень. Щоб бути впевненим у придбанні натурального продукту, слід купувати масло з позначкою ДСТУ. При цьому, найкраще, якщо стандарт буде 2004 року. Оскільки новий ДСТУ 2018 року допускає добавки до 10%.

3 місце – це сир. На ринку до третини є фальсифікатом, а підробки існують як серед наших, так і серед імпортних (наприклад, польських) виробників. Через скасування обов’язкової сертифікації, в Україну везуть товари, заборонені в ЄС. Основна небезпека – пальмова олія. При частому вживанні воно може спричинити навіть фатальні наслідки. Вирахувати підробку без лабораторних досліджень неможливо. Експерти радять не купувати сир дешевше 160 грн /кг.

Нагадаємо, що у 2017 році експерти виявили величезний відсоток фальсифікату на ринку сирів в Україні. При виготовленні підробок молоко не використовувалося взагалі. До половини продуктів були підробленими. Раніше були названі топ-3 продуктових фальсифікати в супермаркетах. У лідерах підробок – масло, ковбаса і ікра.

Крім того, в Україні істотно зросла кількість підробок алкоголю відомих брендів. Кількість контрафактного спиртного збільшилася вдвічі порівняно з 2017 роком.

Все по темі: підробляють  продукти 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин