Помічники Святого Миколайчика у Кременчуці отримали Подяки та цінні подарунки

Сьогодні, 24 січня у великій залі міськвиконкому проходило підведення підсумків «Святий Миколай – дітям» у 2018 році.

На неї завітали всі помічники Святого Миколая, всі ті, хто долучився до даної акції, зробивши добру справу, яку дітлахи ніколи не забудуть. Від засобів масової інформації, до волонтерів і магазинів, які не оказалися осторонь.

Із вступним словом виступив мер Кременчука Віталій Малецький, наголосивши, що помічники Святому Миколаю потрібні, адже він один з усім не справиться. А завдяки помічникам, їхній наполегливій праці, тисячі мрій кременчуцьких дітлахів були виконаними. Починаючи від солодощів і закінчуючи бажаними подарунками. Адже, кожен маленький подарунок – це добра справа.

Присутнім було показано відео на якому підбито статистику роботи, показано колосальний результат праці кременчужан. А праця і дійсно колосальна, адже більше 3000 дітей отримали бажані подарунки.

Волонтер благодійної акції Анастасія Ткачук зазначила, що пройшла через всі етапи даної акції. Коли їздили писати листи до дітлахів, то очі у них просто світилися. Дані враження не можливо було описати словами. У магазинах вона відстояла всі п’ять змін, пори те, що люди траплялися різні.

Із теплими словами до кременчужан звернулася директор Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Юлія Івакіна. Наголосивши, що дана подія для дітлахів є довгоочікуваною, а кількість подарунків з кожним роком лише збільшується.

Подяки та грамоти були вручені найкращим волонтерам акції, найкращим офісам (за результатами зборів подарунків), торговим точкам міста, кав’ярням, які розмістили інформацію про акцію, творчим колективам. А також засобам масової інформації Кременчука, які висвітлювали матеріали пов’язані із благодійною акцією. Серед них котрий рік поспіль подяку отримав і «Вісник Кременчука».

Також варто зауважити, що меру міста Віталію Малецькому було подаровано «Книгу добра», від представників міжнародного соціального проекту «Армії добра». У ній зачислені приклади добрих справ кременчуцьких волонтерів, а також підведено підсумки реалізації молодіжної політики за минулий рік.

А завершився захід традиційним фотом всіх помічників Миколайчика.

 

 

 

Все по темі: Кременчук  Подяки  Святий Миколай - дітям 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин