Військовослужбовців Збройних Сил України забезпечуватимуть житлом

У разі відсутності службових житлових приміщень у військовій частині військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, розміщуватимуть безоплатно у спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейних – в сімейних гуртожитках.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 року №1081 і від 26 червня 2013 року №450» щодо забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями.

Про це повідомляє начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко.

Військовослужбовців та членів їх сімей забезпечуватимуть службовими житловими приміщеннями, що відповідають вимогам житлового законодавства.

У разі відсутності службових житлових приміщень у військовій частині військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, розміщуватимуть безоплатно у спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейних – в сімейних гуртожитках. Військовослужбовців офіцерського складу, які проходять військову службу за призовом і не перебувають у шлюбі, у разі відсутності службового житлового приміщення розміщуватимуть у гуртожитках, призначених для одиноких громадян, а сімейних – в сімейних гуртожитках.

Військовослужбовець та члени його сім`ї зобов’язані вивільнити займане ними службове житлове приміщення в разі переміщення по службі, пов’язаного з переїздом до іншого населеного пункту, звільнення з військової служби, одержання або придбання житла для постійного проживання, якщо інше не передбачено законодавством.

Крім того, зміни торкнулися і Порядку виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони та військовослужбовцям, відрядженим до Міністерства освіти і науки, Державного космічного агентства, за піднайом (найом) ними житлових приміщень. У Порядку визначено розмір та механізм виплати грошової компенсації.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: військовослужбовці  житло  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2020 Вівторок
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
більше новин