У Кременчуці АТО-вцям та їх сім’ям надаватимуть пільги на житлово-комунальні послуги

А також сім’ям загиблих учасників Революції Гідності.

У Кременчуці за рахунок коштів міського бюджету сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності та учасникам-добровольцям антитерористичної операції надаватимуться пільги на житлово-комунальні послуги.

Таке рішення ухвалили сьогодні 25 січня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Документ прийнято з метою забезпечення додатковими соціальними гарантіями сімей загиблих учасників антитерористичної операції та учасників-добровольців антитерористичної операції.

Зокрема, пільги на житлово-комунальні послуги за рахунок коштів міського бюджету надаватимуться сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності зі знижкою оплати 50 % та учасникам-добровольцям антитерористичної операції зі знижкою оплати 75 % при умові реєстрації в Кременчуці. Пільги сім’ям загиблих учасників  антитерористичної операції пільги, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності за рахунок коштів міського бюджету надаються в розмірі 50 % без урахування доходу родини  та незалежно від отримання субсидії на житлово-комунальні послуги.

Щодо норм, на які розповсюджуватимуться пільги, то братиметься до уваги соціальна норма, що становить 21 кв. м. площі на кожну особу, яка зареєстрована в житловому приміщенні і має право на пільги, та додатково  10,5 кв. м. на сім’ю. Пільги на житлово-комунальні послуги (на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)  надаються відповідно до соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

 

Все по темі: АТО-вці  Кременчук  пільги на житлово-комунальні послуги 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин