Напої, які необхідні для здоров’я

Фахівці склали список 9-ти напоїв, які обов’язково повинні входити в раціон харчування кожної людини.

Зелений чай

Завдяки великій кількості флавоноїдів, поліфенолів і антиоксидантів зелений чай нейтралізує вільні радикали, зміцнює кістки, захищає від серцево-судинних захворювань і знижує ризик виникнення раку.

М’ятний чай

Цей напій нормалізує і полегшує травлення. До того ж м’ята має протиспазматичну дію – позбавляє від болю в м’язах.

Нежирне молоко

Молоко здатне на довгий час угамувати апетит, що допомагає у боротьбі із зайвою вагою. У ньому містяться складні вуглеводи, білки, кальцій і вітамін D. Найкорисніше пити молоко з 1% жирності.

Соєве молоко

Воно запобігає розвитку серцево-судинних захворювань за рахунок зниження рівня «поганого» холестерину в крові. Однак повністю замінювати коров’яче молоко соєвим не можна, адже це стане причиною нестачі кальцію і вітамінів А і D.

Гарячий шоколад або какао

Ці напої стимулюють вироблення в організмі гормону серотоніну, що сприяє поліпшенню настрою. Також гарячий шоколад і какао запобігають розвитку серцево-судинних захворювань. А поліфеноли, що входять до їх складу, захищають клітини від дії вільних радикалів.

Томатний сік (без солі)

Лікопен, що міститься в томатному соці, служить хорошою профілактикою онкологічних захворювань багатьох органів: легенів, шлунка, кишечника, печінки, молочних залоз, шийки матки. До того ж лікопен знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Журавлинний сік

Про користь цього напою вчені говорили дуже багато. Він захищає від інфекцій травну і сечовидільну систему. Крім того, журавлинний сік запобігає захворюванню ясен і знижує рівень «поганого» холестерину в крові.

Апельсиновий сік

Достаток вітаміну С підвищує імунітет, що захищає від багатьох хвороб, у тому числі від катаракти і раку. Лікарі радять пити апельсиновий сік під час вагітності, так як фолієва кислота, що міститься в ньому, запобігає дефекти розвитку плода.

Вода

Вона має великий вплив на забезпеченні довгої нормальної роботи всіх систем, що складають людський організм.

Все по темі: корисні поради  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Липня, 2019 Понеділок
14 Липня, 2019 Неділя
13 Липня, 2019 Субота
більше новин