Не щеплених вакцинують: у Кременчуці вже 422 дитини щеплено проти кору

Наразі процес вакцинації продовжується.
У Кременчуці проти кору вже вакциновано 422 дитини, які не мали профілактичних щеплень.

За інформацією прес-служби міськради, в цю кількість щеплених дітей входять жителі міста, які відвідують дошкільні та загальноосвітні заклади, та свого часу не пройшли імунізацію проти кору. Наразі процес вакцинації кременчуцьких дітей продовжується.

До 4 лютого мають бути щеплені всі діти, які відвідують навчально-виховні заклади, підпорядковані департаменту освіти міста. В іншому випадку, якщо учні та вихованці не пройдуть вакцинацію проти кору, їх не буде допущено до освітньо-виховного процесу. Якщо ж діти мають протипоказання за станом здоров’я та у зв’язку з цим не можуть бути імунізовані, то в такому разі їх батьки повинні надати в освітні установи медичні довідки.

На даний час всі дитячі лікувальні установи міста мають необхідний запас вакцини проти кору.  Щоб охопити вакцинацією усіх дітей, які свого часу не були щеплені проти кору, в педіатричних відділеннях ЦПМСД кабінети щеплень працюють у дві зміни з 08.00 до 18.00 год. Тому батьки разом із дітьми можуть звертатися до лікарів у будь-який зручний для них час.

Все по темі: вакцинація проти кору  дітлахи  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2019 Вівторок
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
більше новин