У Полтаві водій відсудив у поліції три тисячі за незаконний штраф

Чоловік домігся моральної компенсації через суд.

У Полтаві водій, якого патрульний оштрафував за проїзд на червоне світло світлофора, через суд довів свою невинність. Більше того чоловік отримав три тисячі гривень морального відшкодування.

Про це йдеться на сторінці “Дорожній Адвокат” у Facebook.

Автомобілісту виписали штраф у розмірі 425 гривень. Він із цим не погодився та подав до суду. За результати розгляду позову, штраф було скасовано та визнано неправомірним.

На цьому чоловік не зупинився. Він подав позов до суду про стягнення через неправомірні дії поліцейського моральної шкоди у стократному розмірі – 42,5 тисячі грн. Суд частково задовольнив його позов та зобов’язав патрульну поліцію сплатити постраждалому три тисячі гривень.

 

СКАСУВАННЯ СУДОМ ШТРАФУ ПОЛІЦІЇ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВОДІЮ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

Стала поширеною судова практика стягнення на користь водіїв моральної шкоди, завданої внаслідок накладення на них поліцією незаконних штрафів.

Так, інспектором патрульної поліції в м. Полтава накладено на водія штраф за проїзд на червоне світло в розмірі 425грн. Не погоджуючись із незаконними діями інспектора, водій оскаржив штраф у суді. За результати розгляду позову, цей штраф судом було скасовано.

Після цього, водій звернувся до суду вже з новим позовом про стягнення через неправомірні дії поліцейського моральної шкоди у розмірі 42 500 грн., тобто у стократному розмірі штрафу.

Рішенням від 21.12.2018 районний суд м. Полтави задовольнив позов частково, стягнув на користь водія 3000 грн. моральної шкоди, завданої незаконними діями працівника поліції. Тепер управління патрульної поліції повинно стягнути ці кошти з винної особи – поліцейського, який виніс незаконну постанову, а також притягнути його до дисциплінарної відповідальності.

Така позиція судів спонукатиме поліцейських дотримуватись законів при накладенні штрафів. Якщо винен водій, то відповідатиме водій, якщо поліцейський виніс незаконне рішення, то він також повинен нести відповідальність, зокрема матеріальну та дисциплінарну.

Якщо ж поліцейський намагатиметься накласти на вас неправомірно штраф, нагадайте йому про відповідальність з його боку. Якщо ж у Вас були раніше штрафи поліції, які скасовані судами, ви можете звернутись до суду про відшкодування Вам моральної шкоди. Строк звернення до суду про відшкодування моральної шкоди – 3 роки з дати винесення незаконної постанови.

Авто адвокат – 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11. Працюємо дистанційно у всіх регіонах України. Запишіть ці номери на майбутнє!

 

Все по темі: відсудив  водій  поліціїя  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин