КрАЗ випробував новий чотирьохконтурний клапан

«КрАЗ» протестував новий чотирьохконтурний клапан Полтавського автоагрегатного заводу («ПААЗ»).

Про це повідомляє uprom.info.

Разом із фахівцями «ПААЗ» в експериментальному цеху встановили чотирьохконтурний клапан на повнопривідний КрАЗ-6322 із двигуном Євро-6 для проведення ходових й експлуатаційних випробувань машини.

«Блок підготовки повітря встановлюється в пневматичних гальмівних системах для очищення повітря, що надходить від повітряного компресора, та забезпечує підготовку повітря, у тому числі його осушення, регулювання робочого тиску в гальмівній системі та захист за контурами», — зазначається в повідомленні.

Клапан призначений для розділення пневматичної системи на два контури робочої гальмівної системи: контур стояночної гальмівної системи та контур споживачів. А також для автоматичного відключення одного з контурів у випадку порушення його герметичності, збереження запасу стисненого повітря в контурах, що непошкоджені, або у всіх контурах під час обриву живильної магістралі.

Наразі випробування клапана нової конструкції завершилися з позитивними результатами. Висновки протоколу випробувань свідчать, що новий чотирьох контурний  клапан ПААЗ повністю відповідає правилам ЄЕК ООН №13.11.

Нагадаємо, КрАЗ розробив спецмашини для українського ринку.

Все по темі: «КрАЗ»  випробував  клапан  чотирьохконтурний 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин