Кременчужанка представлятиме Полтавщину у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Також на очному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів дебютувала Гришаненко Марія, учениця 8-А класу Кременчуцької спеціалізованої школи №7.

30 січня, відбулося урочисте відкриття обласного етапу конкурсу на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Про це повідомляє Департамент освіти Кременчука на своєму сайті.

На очному етапі обласного туру учениця 11-А класу Кременчуцького ліцею №5 імені Т.Г. Шевченка Самчук Марія Андріївна (керівник – заступник директора з НВР Пермякова Вікторія Анатоліївна), яка представляла музей військово-історичного профілю, посіла І місце. Талановита учениця у березні в м Тернополі буде представляти Полтавщину у ІІ (Всеукраїнському) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Тож попереду у неї серйозна підготовка щодо вдосконалення навичок ведення екскурсії, вміння чітко і послідовно презентувати музейні експозиції.

На очному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів дебютувала Гришаненко Марія, учениця 8-А класу Кременчуцької спеціалізованої школи №7. Марія презентувала оглядову екскурсію шкільним історико-краєзнавчим музеєм (керівник – Вібла Тамара Іванівна). У своєму виступі екскурсовод послідовно презентувала музейні експозиції, звертаючи увагу присутніх на найбільш цікаві експонати. Дебют був вдалим та емоційним. Музей школи має велику та змістовну базу для організації та проведення тематичних заходів.

 

Все по темі: Всеукраїнський конкурс  екскурсоводів  кременчужанка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин