У Кременчуці дерева готують до весни: займаються їх омолодженням

Сьогодні бригади озеленювачів працюють на вулицях Софіївській та Лікаря Богаєвського.

Кронування та санітарна обрізка дерев міськими озеленювачами була розпочата на початку року. Проводиться така робота з метою видалення зайвих і небезпечних гілок,  видалення старих або поламаних гілок дерева,  видалення нижніх гілок для звільнення пішохідної та проїзної зони тощо.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Як зазначають спеціалісти, санітарне обрізання дерев – це, в першу чергу, користь для них самих та для ландшафту. Коли дерева підрізані, крона сформована та має здоровий вигляд, це, звичайно, позначається на загальному вигляді міського пейзажу. Коли ж дерева ростуть неконтрольовано, крона загущується, виникають пошкодження внаслідок тертя гілок, і, як наслідок, зараження шкідниками та хворобами, ослаблення дерев. До того ж, підвищена парусність рослин збільшує небезпеку падіння дерев.

Триватимуть роботи з кронування та санітарної обрізки дерев до того часу, поки в них не розпочнуться біологічні процеси, пов’язані з рухом соку. Сьогодні бригади озеленювачів працюють на вулицях Софіївській та Лікаря Богаєвського. Планується, що такими роботами будуть охоплені всі мікрорайони Кременчука.

 

Все по темі: дерева  Кременчук  омолодження 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин