АТО-вці Кременчука можуть безкоштовно отримати вищу освіту

На ці цілі в бюджеті Кременчука передбачено понад 90 тисяч гривень.

У Кременчуці  діє Міська комплексна програма «Захисник України» на 2018-2020 роки»  відповідно до якої учасники бойових дій, з числа учасників антитерористичної операції, ООС, учасники-добровольці антитерористичної операції (статус яким встановлено Комісією з визнання та встановлення статусу учасника-добровольця антитерористичної операції Полтавської обласної державної адміністрації), постраждалі учасники Революції Гідності, та особи, які у складі добровольчих батальйонів брали участь в антитерористичній операції мають можливість отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету. На ці цілі в бюджеті Кременчука передбачено понад 90 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За словами директора департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марини Доценко, минулого року такою можливістю скористалося 9 учасників антитерористичної операції, цього року вже 9 осіб також виявили бажання отримати вищу освіту у рамках міської програми «Захисник України».

Отримувати вищу освіту учасники антитерористичної операції можуть  у Філії «Кременчуцького інституту ПВНЗ «Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля» та  Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Все по темі: вища освіта безкоштовно  Кременчук  учасники АТО 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин