Помер Юрський, зірка фільмів “Золоте теля” і “Любов і голуби”

Популярний за часів СРСР російський артист різко негативно висловлювався про дії влади РФ проти України. Йому було 83 роки.

Сьогодні вранці, 8 лютого, на лікарняному ліжку в Москві помер Сергій Юрський – популярний радянський і російський актор театру і кіно, який виступав із засудженням агресії РФ проти України. Про смерть артиста з посиланням на джерело в Театрі імені Мосради пише російський пропагандистський ресурс РІА Новини.

Юрському було 83 роки.

Інший пропагандистський ресурс РС ТАСС процитував дочку актора Дарину Юрську: “Папа довго хворів, помер від зупинки серця”.

В першу чергу він відомий ролями у фільмах “Любов і голуби” (дядько Митя), “Республіка ШКІД” (директор школи Викниксор), “Золоте теля” (Остап Бендер), “Місце зустрічі змінити не можна” (Груздєв) і інших популярних кінокартинах.

На початку збройної агресії Росії проти України Юрський заявив, що політика Москви щодо України – це “жахливе прояв національного безкультур’я”. За його словами, заяви про “исконно русской землі Криму” – приблизно те ж саме, що претензії жителів сучасних Греції та Туреччини на великі території цих країн в минулому.

Все по темі: помер  Юрський 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин