Астрологiчний прогноз на 11-17 лютого

ОВЕН

Цього тижня вам вдасться налагодити вiдносини з партнерами – i в дiловiй, i в особистiй сферi. У пiдприємцiв i начальникiв не виключенi конфлiкти з пiдлеглими, якi принесуть свої плоди у далекому майбутньому. Середа – день «дежавю»: здається, ви все це вже колись переживали. Можливе, до речi, i вiдновлення давнiх зв`язкiв. Усi справи, початi у п`ятницю, обiцяють успiх. У вихiднi намагайтесь не пiддаватися навiюванню, лiнощам i спокусам.

ТЕЛЕЦЬ

Життя, схоже, налагоджується. Варто ловити момент i радiти буттю. Труднощi теж можуть з`явитися на шляху, але не треба їх боятися. Ви можете бути одночасно ввiчливi i наполегливi, а саме це – ключ до успiху. Цього тижня успiшною буде боротьба зi шкiдливими звичками: ви не тiльки впораєтеся з ними, але й допоможете iншим людям. Вихiднi обiцяють масу позитивних емоцiй i вражень.

БЛИЗНЮКИ

Цей тиждень обiцяє бути приємним i романтичним. Вас чекають цiкавi подiї i зустрiчi. Вiвторок буде вдалий для дружньої вечiрки i вiдпочинку, цього дня ви надолужите дефiцит спiлкування, ставши центром загальної уваги. У четвер вас порадує кохана людина. Багато ваших бажань i мрiй здiйсняться. Проте не втрачайте голови, зберiгайте спокiй.

РАК

На початку тижня краще не виснажувати себе зайвим перевантаженням на роботi, а присвятити час плануванню своєї дiяльностi на найближчий час. Не форсуйте подiї i не намагайтесь робити десять справ одночасно. Ви все встигнете, якщо не поспiшатимете. У п`ятницю може виникнути необхiднiсть вiдстоювати свої iнтереси. I цього дня ви знайдете нового друга.

ЛЕВ

Цього тижня не варто занурюватися в негатив, заздрiсть, вiдчуття провини. Намагайтесь дещо скоротити об`єм роботи. Краще зайвий раз обдумати свої слова i дiї. Швидкий прогрес у справах навряд чи можливий, тому бажано запастися терпiнням. У серединi тижня вас можуть залучити в службовi iнтриги. Ваше завдання на найближчий час – із тiєю ж енергiєю, з якою ви займаєтеся домашнiми справами, сiм`єю i роботою, почати займатися собою.

ДIВА

Ваша активнiсть i заповзятливiсть принесуть успiх у справах. У понедiлок i п`ятницю бажано працювати трохи менше. Намагайтеся спокiйно ставитись до змiн, що вiдбуваються у вас у колективi. Бажано не провокувати вiдкритого протистояння i конфлiктних ситуацiй. Середа може стати одним із найвдалiших днiв тижня, практично все, що ви запланували, реалiзується. У вихiднi бажано нi з ким не сваритися, особливо з дiтьми.

ТЕРЕЗИ

Новi iдеї i плани краще ретельно проаналiзувати, звернути увагу на недолiки i усунути їх, i лише пiсля цього почати втiлювати їх в життя. На початку тижня вiрогiднi знайомства, зустрiчi, поїздки. Не намагайтесь брати участь у всьому i використовувати всi можливостi вiдразу. Це призведе лише до того, що ви мало що встигнете. Вас можуть спантеличити вiдносини з друзями, проявiть витримку i допоможiть їм мудрою порадою.

СКОРПIОН

Цей тиждень може вас багато чому навчити. Вiн насичений подiями i привертає до активних i рiшучих дiй. Вам доведеться пересилити себе i звiльнитися вiд ряду комплексiв, якi ускладнюють ваше життя. Важливо не пiддаватися емоцiям. На службi вас чекають великi успiхи, якщо ви не витрачатимете енергiю на дрiбницi. Тиждень удалий для отримання додаткового джерела доходу. У п`ятницю багато ваших проблем вирiшаться самi собою, те, що вам потрiбне, саме прийде до вас в руки, користуйтесь моментом.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня ви з легкiстю розберетеся i з роботою, i з особистим життям. Головне – бути уважнiшими до нових iдей, навiть якщо на перший погляд вони здаються абсурдними. Понедiлок може виявитися вдалим днем для змiн i переосмислення цiнностей. Але фiнансовими проблемами займатися поки що не варто. У суботу можлива вигiдна дiлова пропозицiя. В недiлю тiльки вам вдасться втихомирити бурхливi пристрастi.

КОЗЕРIГ

Цього тижня сприятливою буде робота не в командi, а за iндивiдуальним планом. Уторованi шляхи вам не пiдiйдуть. У понедiлок постарайтесь не допускати прояву егоїзму стосовно колег по роботi i близьких людей, не будьте дрiб`язковим. У четвер ви напевно що-небудь не встигнете або кудись запiзнитесь, намагайтесь бути уважнiшим. У суботу, в спокiйнiй обстановцi, можна вирiшити побутовi проблеми, якi так довго вiдкладалися.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня ви здатнi на якiсний ривок на роботi. Добре було б також зайнятися своїм здоров`ям, вiдпочити в спа-готелi або вирушити в подорож. У вiвторок вас чекає спокуса, не вiрте комплiментам i обiцянкам. У середу вам буде вiдмiнно вдаватися пiдготовка звiтiв, ймовiрно, доведеться багато працювати з паперами i дзвiнками, спiлкуватися з людьми. Починаючи з четверга, спробуйте знизити робоче навантаження до мiнiмуму.

РИБИ

Наступний тиждень сприятливий для втiлення ваших iдей у реальнiсть. Проте у вiвторок дiлова подорож може виявитись абсолютно марною через масу непорозумiнь, краще перенести її на iнший день. Прагнучи до досконалостi та успiху в особистому життi, пам`ятайте, що не все залежить вiд зовнiшностi. Пам`ятайте про доброту, терпiння i такт.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин