Е-декларування: Чи потрібно подавати декларацію членам виборчих комісій?

У Законі України «Про запобігання корупції» чітко визначено суб’єктів декларування, які зобов’язані подавати декларацію, зокрема, члени Центральної виборчої комісії.  

Відповідно до Законів України “Про місцеві вибори”, “Про вибори Президента України”, “Про вибори народних депутатів України” систему виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, становлять:

1) Центральна виборча комісія, яка є виборчою комісією вищого рівня для всіх виборчих комісій з усіх місцевих виборів;

2) територіальні виборчі комісії;

3) дільничні виборчі комісії.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

У Законі України «Про запобігання корупції» чітко визначено суб’єктів декларування, які зобов’язані подавати декларацію, зокрема, члени Центральної виборчої комісії.  Крім того, зазначено що суб’єктами, на яких поширюється дія Закону є  посадові особи юридичних осіб публічного права.

Територіальна виборча комісія є юридичною особою, а дільнична виборча комісія не є юридичною особою. У зв’язку з чим склад дільничної виборчої комісії не відноситься до суб’єктів декларування.

Водночас, системний аналіз норм законодавства дозволяє зробити висновок, що голова, заступник голови, секретар та інші члени окружних (територіальних) виборчих комісій не є посадовими особами юридичних осіб публічного права в розумінні Закону «Про запобігання корупції».

Все по темі: Е-декларування  подання декларації  члени виборчих комісій 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Лютого, 2020 Середа
25 Лютого, 2020 Вівторок
24 Лютого, 2020 Понеділок
більше новин