За несплату аліментів – ґрати: чотири боржника Полтавщини потрапили за решітку

Цього року 49 боржників відпрацювали суспільно корисні роботи за рахунок чого на користь маленьких полтавців сплачено 30 тис. грн аліментів.

 Чотири неплатники аліментів з Полтавщини потрапили за грати.

Про це повідомив начальник юстиції Полтавщини Олег Тимченко на черговому засіданні регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

«У січні 2019 року чотирьом боржникам – жителям Гребінківського та Карлівського району, які ухилялися від виконання суспільно корисних робіт, було змінено міру покарання на адміністративний арешт. На сьогоднішній день всі боржники відбули покарання», – розповів Олег Тимченко.

«Нагадаємо, що відповідно до законодавства ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт – тягне за собою адміністративний арешт строком до десяти діб», – йдеться в повідомленні.

Цього року 49 боржників відпрацювали суспільно корисні роботи за рахунок чого на користь маленьких полтавців сплачено 30 тис. грн аліментів. Тоді, як минулого року завдяки суспільно-корисним роботам 85 боржників сплатили своїм дітям 140 тис. грн аліментів.

Іншим дієвим механізмом впливу на боржників є накладення штрафних санкцій у розмірі 20, 30 та 50% в залежності від терміну боргу.

«Державними виконавцями області винесено понад 2 тис. постанов про накладення штрафних санкцій на боржників та стягнуто майже 500 тис. грн, які перераховані  на користь дітей», – повідомив очільник юстиції.

У січні 2019 року державні виконавці стягнули на користь маленьких полтавців 18 млн грн  аліментів, з яких 6 млн грн саме завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває.

Інформація підготовлена прес-службою ГТУЮ у Полтавській області. 

Все по темі: не сплата аліментів  Полтавщина  решітка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин