Рятувальники та комунальники Кременчука готуються до відкачування талої води

Підвищення температурних показників зовнішнього повітря може спричинити активне танення снігу.

Всі комунальні підприємства комунальної та об’єкти господарювання іншої форми власності мають бути технічно та організаційно готовими до здійснення заходів щодо  прийняття талих вод. На цьому було наголошено на засіданні комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Представник служби міського управління ДСНС України в Полтавській області наголосив на тому, що підвищення температурних показників зовнішнього повітря може спричинити активне танення снігу. Оскільки упродовж січня та лютого місяців поточного року в місті випала значна кількість опадів у вигляді снігу,  то його активне танення може призвести до підтоплень окремих територій, а й можливо виникнення паводку.

У Кременчуці відповідно до географічних особливостей є декілька ділянок, які можуть бути підтопленими талими водами. Серед таких, мікрорайон  Петрівка (кілька вулиць), провулок Чигиринський, провулок Солдатський та вул. Салганна, кілька вулиць в центральних частинах право та лівобережжя Кременчука.  Внаслідок активного танення снігу в мікрорайоні Лашків, Чередників, Третього Занасипу, також може спостерігатися таке природне явище, як підняття ґрунтових вод, тощо.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко дав доручення керівникам комунальних підприємств і управляючих компаній оперативно реагувати на звернення жителів щодо підтоплення їх приватних садиб і житлових забудов. На такі місця направляти спеціалізовану техніку та максимально швидко проводити відкачку сезонної води.  Окрім того, в період танення снігу комунальники мають проводити систематичний моніторинг технічного стану з подальшим розчищенням об’єктів міської водоприймальної мережі, щоб не допускати накопичення талих вод на автомагістралях. У разі руйнування дорожнього покриття талими водами організовувати оперативний дорожній ремонт.  Міське управління ДСНС та департамент ЖКГ міста станом на сьогодні готові до  відкачування та відводу сезонних вод.

 

Все по темі: відкачування талої води  комунальники та рятувальники  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин