З початку року у Кременчуці виникло 9 пожеж: загиблих не зареєстровано

Збитки від їх наслідків склали більше 1 млн грн.

Сьогодні, 11 лютого на засіданні міської комісії ТЕБ та НС  обговорили питання попередження виникнення надзвичайних ситуацій ( подій), в тому числі пожеж в побуті, та загибелі людей на території міста.

За словами в.о. начальника Кременчуцького міськрайонного управління головного управління ДСНС України в Полтавській області Дмитра Майорова, з початку 2019 року у Кременчуці виникло 9 пожеж ( протягом відповідного періоду 2018 року – 14, 1 людина загинула). На щастя, випадків загибелі людей на  пожежах цього року не було, фактів травмування людей також не  зареєстровано. Збитки від їх наслідків склали більше 1 млн грн.

Головуючий на засіданні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що питанню попередження виникнення пожеж необхідно постійно приділяти увагу, проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час використання електроприладів, газового обладнання, пічного опалення, особливу увагу приділяти проблемним родинам та багатодітним сім’ям, одиноким людям похилого віку та інвалідам.

 

Все по темі: з початку року  Кременчук  пожежі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
20 Серпня, 2019 Вівторок
більше новин