З початку року у Кременчуці виникло 9 пожеж: загиблих не зареєстровано

Збитки від їх наслідків склали більше 1 млн грн.

Сьогодні, 11 лютого на засіданні міської комісії ТЕБ та НС  обговорили питання попередження виникнення надзвичайних ситуацій ( подій), в тому числі пожеж в побуті, та загибелі людей на території міста.

За словами в.о. начальника Кременчуцького міськрайонного управління головного управління ДСНС України в Полтавській області Дмитра Майорова, з початку 2019 року у Кременчуці виникло 9 пожеж ( протягом відповідного періоду 2018 року – 14, 1 людина загинула). На щастя, випадків загибелі людей на  пожежах цього року не було, фактів травмування людей також не  зареєстровано. Збитки від їх наслідків склали більше 1 млн грн.

Головуючий на засіданні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що питанню попередження виникнення пожеж необхідно постійно приділяти увагу, проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час використання електроприладів, газового обладнання, пічного опалення, особливу увагу приділяти проблемним родинам та багатодітним сім’ям, одиноким людям похилого віку та інвалідам.

 

Все по темі: з початку року  Кременчук  пожежі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин