План дій Енергетичного Розвитку Кременчука виконано більш ніж на половину

Робота над реалізацією програмних заходів продовжується.

У Кременчуці підведено підсумки виконання Плану дій Сталого Енергетичного Розвитку міста за звітній період.

План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста Кременчука –  2020 року на виконання заходів національного проекту Угода мерів, учасником якого є наше місто, було затверджено на сесії Кременчуцької міської ради в 2016 році. Його головною метою є впровадження енергоефективних заходів у різних сферах життєдіяльності,  сприяння заощадженню коштів споживачів за використання  різних видів енергії, вирішення найактуальніших соціальних проблем і, як наслідок,  зменшення викидів СО2.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначив, що у Кременчуці тільки за 2 роки проведено значну роботу з  впровадження інвестиційних проектів, спрямованих на ефективне використання енергоносіїв у бюджетній сфері зокрема.  Наразі доводиться враховувати помилки минулого, адже в попередні роки не приділялося достатньо уваги комплексному підходу до проведення енергозаощадних заходів у муніципальному господарстві. Наразі до впровадження таких заходів залучаються різні фінансові інструменти, а саме, кошти міського та державного бюджетів, а також кошти європейських інвесторів.  Володимир Пелипенко підкреслив, що за звітній період містом реалізовані проекти за участі європейських інвесторів щодо оновлення парку комунального електротранспорту новою екологічно чистою технікою, модернізовано вуличне освітлення у різних районах міста, встановлено автономні котельні в закладах бюджетної сфери. Як підсумок, у порівнянні із 2013 роком  завдяки цим реалізованим заходам вдалося зменшити більше ніж на 12% викиди СО2.   Відповідно до Угоди мерів у містах, які є членами такої угоди, рівень викидів  СО2 до 2020 року має зменшитися до 20%. Володимир Пелипенко висловив впевненість у тому, що до 2020 року місто обов’язково досягне цього показника, а це відкриє перед ним додаткові можливості щодо подальшого залучення коштів інвесторів на впровадження енергозберігаючих заходів.

За інформацією керівника відділу енергоменеджементу Тетяни Андрієвської, у Кременчуці у рамках виконання програмних заходів Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку  впродовж 2 років триває масштабна робота за всіма напрямками заощадження енергії. За звітній період тільки в будівлях бюджетної сфери проведено заміну понад 23 тис. ламп розжарювання на світлодіодні, замінено вікна на енергоефективні на площі понад 8 тис. кв. метрів, перекрито сучасними матеріалами покрівлю на площі 4 тис. 595 кв. метрів, замінено мережу трубопроводів довжиною 767 пог.  метрів, встановлено 2 індивідуальних теплових пункти.  Планується встановлення таких пунктів у  66 установах бюджетної сфери. Що стосується багатоповерхівок, то за попередні 2 роки на реалізацію енергоефективних заходів в об’єктах житлового фонду залучалися кошти міського та державного бюджетів, у тому числі в  вигляді «Теплих кредитів». За рахунок цих фінансових інструментів у  багатоповерхівках Кременчука встановлено 36 ІТП, тепловими лічильниками облаштовано понад 65% багатоквартирних будинків. Над заощадженням енергії також цілеспрямовано працюють на комунальних підприємствах. За рахунок цього комунальникам вдалося досягти економії 11 тис. МВт/год..

На сьогоднішній день План дій  Сталого Енергетичного Розвитку міста Кременчука 2020 року виконано більше ніж на половину. Робота над реалізацією програмних заходів продовжується.

 

Все по темі: Кременчук  План дій  Сталого Енергетичного Розвитку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин