На центральному литовському телебаченні показали сюжет про Кременчук

Автори сюжету намагалися знайти відповіді на деякі історичні «загадки» щодо спільної історії, розкрити факти того,   що розвиток Кременчука пов’язаний із Литвою.      

Цьогоріч команда відомого  литовського проекту «Національна експедиція», подорожуючи Дніпром, збирала матеріал про справжню Україну, її культуру, історію, природу, традиції.

За інформацією прес-служби міськради, одну з серій документального фільму історики, документалісти та журналісти з Литви присвятили Кременчуку. Автори сюжету намагалися знайти відповіді на деякі історичні «загадки» щодо спільної історії, розкрити факти того,   що розвиток Кременчука пов’язаний із Литвою.

Кременчужанам також нагадують, що у місті на шляху реалізації проекту Національна експедиція» КП «Кременчукінвест» було організовано круглий стіл «Україна і Литва – спільна історична спадщина, спільне майбутнє». Він  об’єднав відомих литовських і українських істориків, краєзнавців,  вчених, представників влади міста та ЗМІ.

Основною темою круглого столу було збереження важливих об’єктів історичної та культурної спадщини як Кременчука та Полтавської регіону, так і Великого князівства Литовського шляхом наукових досліджень і їх поширення, підвищення обізнаності громадськості про історичне та культурне різноманіття країни.

Особливий інтерес учасників круглого столу викликали виступи відомих вчених Дмитра Вірського, Олександра Супруненка, Леоніда  Булави, які зупинилися на фактах, які   свідчать про те, що виникнення Кременчук може бути пов’язане з історією Великого князівства Литовського і походами великого князя Вітовта наприкінці XIV століття.

Про Кременчук йдеться на 23 хвилині фільму за посиланням:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013711949/nacionaline-ekspedicija-dniepru-per-ukraina?fbclid=IwAR0NXbDBDT27xniQhfCcxl3GcD7nqkLL4qgDp05nVe74uIbPAnsHvqkdaTI

 

Все по темі: литовське телебачення  про Кременчук  сюжет 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин