“Полтаваобленерго” попереджає: невідомі видають себе за працівників підприємства

 

Протягом кількох останніх днів “Полтаватеплоенерго” отримало низку звернень споживачів з приводу того, чи дійсно працівники підприємства обходять усі помешкання житлових будинків, уточнюючи списки пільговиків і пропонуючи їм на так званих “пільгових” умовах за додаткову плату провести роботи з утеплення зовнішніх конструкцій, заміни вікон/дверей у приміщенні на енергоощадні та заміни внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання. 

 

Відповідаючи на ці звернення та щоб запобігти зловживанням довірою споживачів до працівників підприємства, “Полтаватеплоенерго” попереджає: підприємство не займається уточненням списків пільговиків шляхом поквартирного обходу чи опитувань (ці дані їм регулярно надає управління соціального захисту населення) та не виконує жодних видів робіт, що не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії.

“Звертаємося до полтавців та жителів Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви з проханням бути обачними. Обов’язково перевіряйте документи людей, що представляються працівниками “Полтаватеплоенерго”. І пам’ятайте: як правило, візит до вас фахівців підприємства є наслідком вашої ініціативи і відбувається за попередньою домовленістю”.

Все по темі: видають  невідомі  Полтаваобленерго  працівник 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин