Більше 10 тис. кременчуцьких дітлахів зможуть оздоровитися влітку

На даний час вже подано 544 заяви.

У  Кременчуці  триває реєстрація дітей у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти.

За інформацією прес-служби міськради, станом на 11 лютого до банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів вже подано  544 заяви ( за відповідний період минулого року – 394).

На оздоровлення дітей пільгових категорій у бюджеті міста цього року передбачено 2 млн 294 тис. грн.  В банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів вже зареєстровано 286 заяв. Цього року батьківська доплата на 1 дитину складатиме 2118 грн.

Андрій Макаров зазначає, що  у 2019 році  у Кременчуці планують охопити літнім оздоровлення близько 10,5 тис. дітей.  Оздоровлювати дітей  традиційно планують у 6 позаміських таборах Кременчука  – «Зоряному», «Супутнику», «Сонячному», «Енергетику», «Чайці», «Ерудиті» та 26 таборах з денним перебуванням дітей при загальноосвітніх навчальних закладах міста, а також у позаміському закладі – клуб юних моряків «Гардемарин».

Процес реєстрації в банки даних на оздоровлення проходить через Центр адміністративних послуг, де запроваджені  електронні послуги  25 – 05 і 25 – 04. Зокрема, онлайн-послуга 25 – 05 стосується реєстрації в банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів, а онлайн – послуга 25 – 04 – реєстрації у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів.

Батьки або уповноважені особи, щоб поставити дитину в чергу в банки даних на оздоровлення за бюджетні кошти,  мають звернутися за цією послугою  до Центру надання адміністративних послуг, або зареєструвати особистий кабінет на сайті Центру та за зразком заповнити  анкету з наданням копій затребуваних документів для здешевлення вартості оздоровчої путівки.  

Для отримання путівки подаються:

заява встановленого зразка одного з батьків або осіб, що їх замінюють;

копія ідентифікаційного коду заявника;

копія свідоцтва про народження дитини.

Все по темі: дітлахи  Кременчук  оздоровлення влітку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин