У Кременчуці вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Минуло 30 років з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан.

Сьогодні, 15 лютого у Кременчуці в парку «Воїнів-інтернаціоналістів» відбувся мітинг-пам’яті, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За інформацією прес-служби міськради, сотні жителів міста прийшли на захід, щоб віддати шану воїнам-миротворцям: солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок  «гарячих точках» у різних країнах. Українські військові  брали участь у миротворчих місіях військових конфліктах більш ніж у 20 країнах світу. Найбільш тривалою і тяжкою була майже десятилітня війна в Афганістані, яка  тривала розпочалася з 25 грудня 1979 року і завершилася 15 лютого 1989 року, коли  остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Більш ніж 15 тисяч молодих хлопців склали голови на чужій землі, з них понад 3000 українців.

До всіх присутніх звернувся міський голова Віталій Малецький зазначивши, що військовослужбовці, які брали участь збройному конфлікті у Афганістані з честю виконали свій  військовий обов’язок. Вони повернулися з війни іншими людьми, які по-іншому стали дивитися на світ та те, що відбувається навколо, зрозуміли ціну життя і справжньої чоловічої дружби. Вони об’єдналися у громадські організації, завдяки громадській діяльності яких  змінилась свідомість кожного з нас.  Він подякував всім  миротворцям за їх життєвий і ратний подвиг.

На честь загиблих героїв прозвучали залпи військового салюту, а військові в/ч – 1546  та вихованці Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшли урочистим маршем біля пам’ятника «На афганській тропі».

Всі учасники заходу поклали квіти-пам`яті до пам’ятника та обелісків загиблих кременчужан та жителів Кременчуцького району.

Все по темі: воїни-інтернаціоналісти  Кременчук  мітинг-пам'яті 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин