На Марсі висаджено «крота»

Апарат здатний бурити марсіанські породи до п’яти метрів углиб.

Місія InSight американського космічного агентства NASA успішно посадила на поверхні Марса свій другий дослідницький інструмент. Зонд теплового потоку під назвою HP3 був висаджений з борта посадкового модуля «рукою» робота і розміщений поруч з сейсмометром SEIS, який був доставлений на сусідню планету в грудні.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на BBC.

Разом з бортовою радіо системою ці сенсорні системи будуть використовуватися для дослідження внутрішніх порід Марса. Це дозволить краще зрозуміти підземну активність на планеті, а також те, як розшаровані породи глибоко під поверхнею. HP3 – це інструмент, розроблений в Німеччині. Він має вбудованого «крота», який здатний бурити до п’яти метрів углиб. Французька ж система SEIS намагатиметься зафіксувати «марсотрясения», а також удари метеоритів. Ця інформація дозволить відтворити повну картинку про структуру Марса: від ядра до кори.

Крім того, SEIS буде відслідковувати бурові роботи HP3. Тому що місцеві вібрації теж можуть багато розповісти про природу підземних порід в конкретній місцевості.

Все по темі: NASA  висаджено "крота"  Марс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин