На Марсі висаджено «крота»

Апарат здатний бурити марсіанські породи до п’яти метрів углиб.

Місія InSight американського космічного агентства NASA успішно посадила на поверхні Марса свій другий дослідницький інструмент. Зонд теплового потоку під назвою HP3 був висаджений з борта посадкового модуля «рукою» робота і розміщений поруч з сейсмометром SEIS, який був доставлений на сусідню планету в грудні.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на BBC.

Разом з бортовою радіо системою ці сенсорні системи будуть використовуватися для дослідження внутрішніх порід Марса. Це дозволить краще зрозуміти підземну активність на планеті, а також те, як розшаровані породи глибоко під поверхнею. HP3 – це інструмент, розроблений в Німеччині. Він має вбудованого «крота», який здатний бурити до п’яти метрів углиб. Французька ж система SEIS намагатиметься зафіксувати «марсотрясения», а також удари метеоритів. Ця інформація дозволить відтворити повну картинку про структуру Марса: від ядра до кори.

Крім того, SEIS буде відслідковувати бурові роботи HP3. Тому що місцеві вібрації теж можуть багато розповісти про природу підземних порід в конкретній місцевості.

Все по темі: NASA  висаджено "крота"  Марс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин