Астрологiчний гороскоп на 18-24 лютого

ОВЕН (21.03 – 20.04).

Майже iдеальний тиждень для того, щоб зайнятися пiдготовкою i реалiзацiєю серйозних планiв у професiйнiй сферi. Особливо цiкавi iдеї вас можуть вiдвiдати в середу i п`ятницю, спробуйте записати їх, щоб нiчого не пропустити. У вихiднi ви вiдчуєте, що проблеми перестали вас турбувати. Цього тижня ви будете цiлком здатнi звернути парочку гiр, особливо в домашнiх справах.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05).

Дiловi вiдносини, що непогано складаються, можуть несподiвано перейти в iншу площину. Проте остерiгайтеся службових романiв, вони можуть повнiстю занапастити вашу кар`єру. Не виключено, що прийшла пора для важливих рiшень. Бажано переглянути свiй стиль поведiнки, можливо, змiнити свiй iмiдж. Намагайтесь поводитися адекватно ситуацiї. Четвер – один із найплiднiших днiв тижня, коли можна зробити набагато бiльше, нiж заплановано.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06).

Цього тижня вас чекають приємнi сюрпризи i нiжнi освiдчення в коханнi. Зiрки кажуть, що ви кохаєте i вас кохають, у вас багато друзiв i однодумцiв, i життя вас радує i надихає. Важливi питання намагайтесь вирiшити в першiй половинi тижня. Вихiднi присвятiть вiдпочинку i аналiзу поточних справ i подiй.

 

РАК (22.06 – 23.07).

Цього тижня ви зможете проявити свої таланти i заслужити похвалу начальства. Понедiлок може бути пов`язаний зi спокусами i новизною. У середу, незважаючи на дрiбнi негаразди i затримки в справах, не вiдступайте вiд задуманого, i всi проблеми залагодяться. У вихiднi сходiть у гостi, вiдвiдайте батькiв або iнших родичiв.

 

ЛЕВ (24.07 – 23.08).

Цього тижня ви будете активнi, але нетерплячi i квапливi. Пiдвищиться ваш загальний тонус i покращає настрiй. Порада, отримана вiд близького друга, допоможе знайти вихiд зi складної ситуацiї. У вiвторок ваша успiшнiсть залежатиме вiд зацiкавленостi в результатi i готовностi проявити iнiцiативу. У четвер ви блискуче справитеся з вантажем назрiлих проблем. П`ятниця може принести несподiвану свободу дiй, про яку доведеться пошкодувати. Тримайте себе в руках.

 

ДIВА (24.08 – 23.09).

Цей тиждень може забезпечити вам успiх i прибуток, тiльки не хвалiться. На роботi варто проявити iнiцiативу, але не намагайтесь усiх вчити жити. Берiть активну участь у вирiшеннi сiмейних питань. Вiвторок – один із найважливiших i найвiдповiдальнiших днiв. У суботу краще запросити гостей до себе, нiж кудись йти.

 

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10).

Цього тижня створiть собi мiцний i надiйний фундамент для пiдкорення нових вершин. Занурення в роботу повинне бути комфортним i не приносити душевних потрясiнь. Якщо щось не вдається вам так само добре, як завжди, не переживайте, скоро все прийде в норму. До п`ятницi закiнчаться труднощi i переживання, а ви зможете вiдпочити з вiдчуттям виконаного обов`язку. Субота – чудовий день, щоб сходити в театр або в кiно.

 

СКОРПIОН (24.10 – 22.11).

На роботi вас цiнують i можуть запропонувати новий цiкавий проект. Вашi професiйнi навики i поради зараз досить затребуванi i приносять прибуток. На початку тижня зберiгайте рiвновагу, перебувайте в спокiйному настрої, не допускайте метушні i не проявляйте поспiху в справах. П`ятниця ж, навпаки, вимагатиме максимальної концентрацiї, не потерпить сумнiвiв. Ви повнi сил, так що дiйте, i у вас все вийде, не впускайте шанс.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11 – 21.12).

Цього тижня доведеться розраховувати тiльки на власнi сили. Змiни, якi вiдбудуться найближчими днями, виявляться до кращого. Якщо ви будете наполегливi i вiдповiдальнi, то зможете досягти успiху в кар`єрi. Поставтесь серйозно до нового знайомства, через цю людину поступатиме надзвичайно важлива для вас iнформацiя. У п`ятницю i суботу будьте готовi змiнити плани i допомогти близьким людям.

 

КОЗЕРIГ (22.12 – 20.01).

Цього тижня бажано менше часу витрачати на оточуючих, а бiльше присвятити собi. По-перше, ви це заслужили, а по-друге, це дозволить бiльш-менш адекватно оцiнити ситуацiю, в якiй за iнших умов розiбратися було б нереально. У вiвторок або середу можливе вiдрядження або важлива нарада. У п`ятницю слiд уникати вiдкритих конфлiктiв i прояву мстивостi оточуючих. У суботу постарайтесь розвiятися, вiдволiктись вiд домашнiх проблем.

 

ВОДОЛIЙ (21.01 – 19.02).

У вас може з`явитися стiльки рiзностороннiх iнтересiв, що вдома ви станете гостем. Хороший тиждень для творчих починань, фiзичної активностi i вiдстоювання своїх прав. Одна з головних цiлей зараз – змiцнення вашого становища в професiї. А в особистому життi не виключенi конфлiкти. Вечори у понедiлок i четвер краще провести на самотi, пiд легку вечерю i спокiйну музику.

 

РИБИ (20.02 – 20.03).

Щоб не втратити взятого темпу, намагайтесь критично аналiзувати нову iнформацiю та пропозицiї. Усе встигнути не можна, важливо видiлити головне. У серединi тижня ви будете схильнi впадати в безглуздi образи на оточуючих, причому буквально на порожньому мiсцi. У четвер буде важливо виявити лiдерськi якостi. У вихiднi доведеться витратити чимало сил на приборкання неконтрольованого роздратування.

 

 

 

Все по темі: астропрогноз  віщування  Гороскоп  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин