Спростили процедуру отримання індивідуальних номерів для транспорту

 

Як отримати індивідуальні номери для транспорту та скільки це коштує, розповіла прес-секретар Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області.

В Україні спростили порядок отримання номерних знаків транспортних засобів, виготовлених на індивідуальне замовлення власників.12 лютого набув чинності відповідний наказ Міністерства внутрішніх справ України. Про це розповіла прес-секретар Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Вікторія Трощак.

За її словами, відтепер всю процедуру замовлення індивідуальних номерних знаків можна пройти в будь-якому сервісному центрі, незалежно від місця реєстрації замовника, або онлайн у власному Електронному кабінеті водія. Йти в Головний сервісний центр МВС необхідно лише для того, щоб забрати готовий номерний знак.

Раніше його необхідно було відвідувати і для оформлення замовлення.

Крім того, спростили й процедуру перезакріплення номерних знаків. Власник індивідуального номерного знака може перезакріпити його за іншим належним йому транспортним засобом або передати власникові іншого транспортного засобу, подавши до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів. Раніше для цього необхідно було отримати довідку виключно в Головному сервісному центрі МВС.

За інформацією прес-служби Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, вартість послуг замовлення індивідуальних номерних знаків складає:

три символи – 300 грн;

кожний наступний символ (до восьми) – 90 грн;

графічний елемент – 500 грн;

вартість номерних знаків для авто – 238 грн 80 коп.;

вартість номерних знаків для мотоцикла – 104 грн 80 коп.

За одним транспортним засобом можна закріпити лише один індивідуальний номерний знак. Після його отримання, необхідно перереєструвати транспорт протягом десяти днів. Перереєстрація транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД становить 371,63 грн, транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва — 409,15 грн, мотоциклів вітчизняного виробництва та країн СНД — 367,63 грн, мотоциклів іноземного виробництва — 405,15 грн.

На індивідуальних номерних знаках можна розмістити українські чи латинські літери та цифри, літери, або цифри та графічний елемент. На них заборонено розміщувати:

– дискримінаційні та ненормативні написи;

– символіку, абревіатури або скорочені назви установ, організацій, підприємств без їх письмової згоди;

– знак (торговельну марку) фізичної чи юридичної особи, що належить іншій фізичній або юридичній особі, без їх письмової згоди;

– графічний елемент дискримінаційного характеру;

– графічний елемент, що схожий за накресленням на літери чи цифри;

– імітацію зображення Державного Герба України або Державного Прапора України (крім символів державної належності, передбачених чинними державними стандартами України);

– імітацію державних символів інших країн та міжнародних організацій;

– офіційні назви органів державної влади України або їх скорочені найменування, крім випадків, передбачених чинним законодавством;

– написи, в яких одночасно використовуються літери української та латинської абеток.

Індивідуальні номерні знаки можна замовити лише в якості додатку до державного номерного знаку, виданого під час реєстрації транспорту. Вони дійсні виключно на території України.

 

Все по темі: індивідуальні  номери  отримання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин