Кременчужани привезли купу нагород з чемпіонату області з тхеквондо

 

Результати Відкритого чемпіонату Полтавської області з тхеквондо

Днями у Полтаві відбувся Відкритий Чемпіонат Полтавської області з тхеквондо. У змаганнях окрім спортсменів з Полтави та Кременчука, взяли участь тхеквондисти з Харківщини, Дніпровщини та інших куточків України. До вашої уваги всі переможці та призери змагань.

Юніори до 45 кг

  • 1 місце — Кирило Безребрий (Кременчук)
  • 2 місце — Сергій Жадан (Кременчук)
  • 3 місце — Едуард Мартинов (Харків)

Юніори до 48 кг

  • 1 місце — Максим Гринько (Полтава)
  • 2 місце — Артем Гуржій (Полтава)

Юніори до 59 кг

  • 1 місце — Богдан Серебряков (Кременчук)
  • 2 місце — Микола Токар (Харків)
  • 3 місце — Олександр Треть’яков (Харків)
  • 3 місце — Артур Золотарьов (Харків)

Юніори до 63 кг

  • 1 місце — Володимир Ярош (Полтава)
  • 2 місце — Юрій Ройтих (Харків)
  • 3 місце — Данило Нечипоренко (Кременчук)
  • 3 місце — Микита Кузьмич (Кременчук)

Юніори до 68 кг

  • 1 місце — Олександр Білявський (Кременчук)
  • 2 місце — Ілля Орел (Ізюм)
  • 3 місце — Дмитро Тупік (Полтава)

Юніори до 73 кг

  • 1 місце — Микола Бутко (Кременчук)
  • 2 місце — Михайло Густодим (Полтава)

Юніорки до 46 кг

  • 1 місце — Альона Сизоненко (Харків)
  • 2 місце — Дарія Цюпка (Полтава)

Юніорки до 49 кг

  • 1 місце — Аміна Баккаєва (Полтава)
  • 2 місце — Дарія Рябцева (Полтава)
  • 3 місце — Вероніка Коробка (Кременчук)

Юніорки до 55 кг

  • 1 місце — Аліна Онищенко (Полтава)
  • 2 місце — Анастасія Фалько (Полтава)
  • 3 місце — Анастасія Бааджи (Полтава)

Юніорки до 63 кг

  • 1 місце — Вероніка Ткаченко (Харків)
  • 2 місце — Олена Хіміч (Полтава)

Юніори 78+ кг

  • 1 місце — Данило Луговець (Полтава)
  • 2 місце — Богдан Селезньов (Полтава)

Хлопчики до 22 кг

  • 1 місце — Всеволод Головань (Київ)
  • 2 місце — Максим Бодовський (Харків)
  • 3 місце — Тимофій Верчук (Полтава)

Дівчатка до 24 кг

  • 1 місце — Вікторія Цілуйко (Полтава)
  • 2 місце — Ярослава Алієва (Харків)
  • 3 місце — Софія Татарець (Харків)

Молодші юнаки до 26 кг

  • 1 місце — Прохор Набока (Дніпро)
  • 2 місце — Максим Некрасов (Харків)
  • 3 місце — Ілля Масленко (Полтава)
  • 3 місце — Микита Калінушка (Ізюм)

Молодші юнаки до 30 кг

  • 1 місце — Артем Ткаченко (Полтава)
  • 2 місце — Кирило Овсій (Полтава)
  • 3 місце — Тимур Мурадов (Харків)
  • 3 місце — Дем’ян Кошелєв (Полтава)

Молодші юнаки до 37 кг

  • 1 місце — Євген Кулаковський (Полтава)
  • 2 місце — Єгор Криворучко (Полтава)

Молодші дівчата до 22 кг

  • 1 місце — Маргарита Єрмакова (Харків)
  • 2 місце — Валентина Вічкуткіна (Полтава)
  • 3 місце — Катерина Довжанин (Київ)

Молодші дівчата до 26 кг

  • 1 місце — Ангеліна Казакова (Ізюм)
  • 2 місце — Ліана Шамян (Полтава)
  • 3 місце — Аліна Криволапова (Харків)

Молодші дівчата до 30 кг

  • 1 місце — Єва Гаврилова (Полтава)
  • 2 місце — Дарія Бабенко (Харків)
  • 3 місце — Марія Коломієць (Харків)

Молодші юнаки до 34 кг

  • 1 місце — Єгор Кулаковський (Полтава)
  • 2 місце — Данило Заїкін (Полтава)
  • 3 місце — Максим Ковтун (Полтава)

Молодші юнаки до 24 кг

  • 1 місце — Назар Бабенко (Полтава)
  • 2 місце — Олександр Бебешко (Полтава)
  • 3 місце — Іван Медведєв (Полтава)
  • 3 місце — Борис Цибулько (Полтава)

Молодші юнаки до 28 кг

  • 1 місце — Кирило Попелюха (Дніпро)
  • 2 місце — Захар Максименко (Полтава)
  • 3 місце — Владислав Браілко (Полтава)

Молодші юнаки до 22 кг

  • 1 місце — Данило Мусієнко (Полтава)
  • 2 місце — Северин Набока (Дніпро)
  • 3 місце — Назар Фляшко (Полтава)

Юнаки до 27 кг

  • 1 місце — Олександр Ворошило (Ізюм)
  • 2 місце — Єгор Айдін (Полтава)
  • 3 місце — Іван Бабенко (Ізюм)
  • 3 місце — Михайло Воронков

Юнаки до 30 кг

  • 1 місце — Микита Григоренко (Харків)
  • 2 місце — Назар Терех (Харків)
  • 3 місце — Олександр Волосник (Харків)
  • 3 місце — Єгор Наконечний (Кременчук)

Юнаки до 33 кг

  • 1 місце — Микита Семенов (Харків)
  • 2 місце — Єгор Болеста (Полтава)
  • 3 місце — Родіон Добрянський (Харків)
  • 3 місце — Євген Варибрус (Ізюм)

Юнаки до 36 кг

  • 1 місце — Максим Федоренко (Кременчук)
  • 2 місце — Навід Гулам (Харків)
  • 3 місце — Артем Дяденко (Харків)
  • 3 місце — Єгор Помазун (Харків)

Юнаки до 40 кг

  • 1 місце — Данило Діденко (Кременчук)
  • 2 місце — Кирило Бардас (Харків)
  • 3 місце — Назар Глущенко (Полтава)
  • 3 місце — Павло Юдін (Полтава)

Юнаки до 44 кг

  • 1 місце — Ігор Безцінний (Харків)
  • 2 місце — Назар Пасічник (Полтава)
  • 3 місце — Максим Козиренко (Полтава)
  • 3 місце — Ілля Галашевський (Київ)

Дівчата до 27 кг

  • 1 місце — Кіра Сузима (Полтава)
  • 2 місце — Вероніка Воронович (Харків)
  • 3 місце — Діана Довжанин (Київ)
  • 3 місце — Каріна Прошутя (Харків)

Дівчата до 30 кг

  • 1 місце — Владислава Грищенко (Дніпро)
  • 2 місце — Каміла Гончаренко (Полтава)
  • 3 місце — Анастасія Качура (Ізюм)
  • 3 місце — Олександра Бутенко (Кременчук)

Дівчата до 40 кг

  • 1 місце — Аміна Михайлова (Кременчук)
  • 2 місце — Вікторія Кухтін (Харків)
  • 3 місце — Каріна Гончарова (Ізюм)
  • 3 місце — Євгенія Прокоп’єва (Харків)

Дівчата до 44 кг

  • 1 місце — Влада Строганова (Полтава)
  • 2 місце — Каріна Сузима (Полтава)

Кадети до 33 кг

  • 1 місце — Микита Орєхов (Харків)
  • 2 місце — Григорій Гилюта (Харків)
  • 3 місце — Микита Гриб (Полтава)
  • 3 місце — Владислав Путілін (Кременчук)

Кадети до 37 кг

  • 1 місце — Олександр Литвин (Полтава)
  • 2 місце — Єгор Макаренко (Харків)
  • 3 місце — Денис Саливон (Київ)
  • 3 місце — Ярослав Логвиненко (Полтава)

Кадети до 41 кг

  • 1 місце — Маркос Максименко (Кременчук)
  • 2 місце — Роман Прихода (Полтава)
  • 3 місце — Ствятослав Петренко (Кременчук)
  • 3 місце — Назар Гаврись (Полтава)

Кадети до 45 кг

  • 1 місце — Платон Яшин (Київ)
  • 2 місце — Вадим Татарець (Харків)
  • 3 місце — Данило Онишко (Харків)
  • 3 місце — Данило Пилипчук (Харків)

Кадети до 49 кг

  • 1 місце — Тигран Аршакян (Харків)
  • 2 місце — Олександр Степанко (Харків)
  • 3 місце — Максим Машошин (Харків)

Кадети до 53 кг

  • 1 місце — Євген Воропай (Кременчук)
  • 2 місце — Владислав Шпак (Кременчук)
  • 3 місце — Ігор Штефанець (Полтава)
  • 3 місце — Ігор Гаврилко (Полтава)

Кадети до 57 кг

  • 1 місце — Єгор Яловега (Полтава)
  • 2 місце — Станіслав Медведенко (Кременчук)

Кадети до 61 кг

  • 1 місце — Станіслав Єфименко (Полтава)
  • 2 місце — Марк Коне (Полтава)
  • 3 місце — Владислав Абдула (Харків)

Кадетки до 41 кг

  • 1 місце — Ліна Когут (Полтава)
  • 2 місце — Юлія Кобушко (Полтава)
  • 3 місце — Анастасія Щербина (Кременчук)
  • 3 місце — Софія Писарєва (Харків)

Кадетки до 44 кг

  • 1 місце — Єлизавета Крива (Полтава)
  • 2 місце — Поліна Руденко (Полтава)
  • 3 місце — Анастасія Коновал (Полтава)

Кадетки до 47 кг

  • 1 місце — Єлизавета Лазарєва (Полтава)
  • 2 місце — Поліна Руденко (Полтава)
  • 3 місце — Анастасія Коновал (Полтава)

Кадетки до 51 кг

  • 1 місце — Софія Покотило (Кременчук)
  • 2 місце — Дарина Семещенко (Полтава)

Кадети 65+ кг

  • 1 місце — Ростислав Єфименко (Полтава)
  • 2 місце — Микита Бараницький (Харків)

Фото та відео зі змагань ви можете побачити тут, по«Полтавщина Спорт»

 

 

 

 

Все по темі: нагороди  тхеквондо  Чемпіонат 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин