У Полтаві викрили підприємство, яке «бадяжило» бензин

Прокуратура Полтавської області припинила незаконну діяльність підприємства з виготовлення паливно-мастильних матеріалів – з незаконного обігу вилучено більше 111 тонн на загальну суму понад 3 млн грн

Прокуратура Полтавської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправних дій директора одного з суб’єктів господарювання м. Полтави щодо  незаконного виготовлення та збуту паливно-мастильних матеріалів.

Так, з’ясовано, що  паливно-мастильні матеріали виготовляються шляхом змішування абсорбенту, хімічних домішок і присадок з паливно-мастильними матеріалами з метою підвищення якості пального.

В подальшому, виготовлене таким чином паливо, реалізовувалось за готівкові кошти на підприємства Полтавської області без відображення в податковому та бухгалтерському обліках.

Прокуратурою Полтавської  області разом з працівниками ГУ ДФС у Полтавській області проведено санкціоновані обшуки за місцем виготовлення, зберігання незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, а також за місцезнаходженням офісу, де встановлені, як офіційні, так і неофіційні документи, які підтверджують такі дії.

Вилучено більше 111 тонн незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів на загальну суму понад 3 млн грн, знаряддя незаконної діяльності, документи, чорнові записи та інше.

За вказаним фактом триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 , ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.

 

 Зі інформацією прес-служби прокуратури Полтавської області

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин